Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

lelonikauhr3

Pre buddy696969 Vieš co ty mudrlant, ja som mavala 50 kil a treraz som tučnota, po 2 detoch, a zdravotnymi problemami, pri ktorych mi vaha skače hore dole. Nedoprajem nikomu pokazenú pečeň, keby mam važiř 100 kilov ale byt zdrava tak je to ok. a mysliš že muži čo sexujú s 90 kilovimi su uchylaci?? ja sice tolko namam ale nemam ani dojem že by mali byt uchylaci, moj muž je uplne v poriadku, ma krasne vyšportované telo a vyzera fakt dobre a nikdy mi nič nevyčital, pretože ma charakter a miluje niečo viac ako je telo. Darmo si dovlečieš do postele modelku ked si rano nemate čo povedař. a tebe moja možem povedař že to neni žadna hroza a takychto povrchnych idiotov nepočuvaj lebo taky chlap stoji za hovno.

Muz

Nevadi ked ma dievca par kil naviac ak ma vysportovane telo. Najhorsia kombinacia je obezitna lemra s velkym bruchom.

cuška

Ahojky! Babi tak môžte ohodnotiť mňa??? Meriam 166 cm váha 61kg. 25 rokov.Aj ja mám z toho pri pohľade na moje štíhle kamošky zlý pocit, bo kedysi som bola aj štíhla. Ale myslím, že to ide aj vekom. Do dvadsiatky som bola štíhla a potom... takto je to. Milujem čokoládu, to je asi jediný môj hriech.. A to že nie som ako modelka?? Ak Vás majú ľudia radi, tak nie kvôly postave, ale kvôly tomu, aký ste.. A na svete sú ľudia, čo majú vážno problémy a radi by boli taký ako my s týmito haluzami.. Tak sa uvedomte,, neničte si deň tým, že prvá myšlienka je na to ako schudnúť,, ale tešte sa z každného prežizého dňa a vychutnávajte si jedlo!:) Do toho!!!

Drago1971

Niekedy som mal take pocity, ze som sa na seba do zrkadla nemohol ani pozriet. Ale teraz je to uz vsetko ine!
S monikou23 si dovolim nesuhlasit, ze sa neda schudnut 4kg/mesiac. Ja sam som schudol 1.5kg/tyzden po dobu troch mesiacoch som schudol z 98kg na 80kg.
Vsetko je mozne, zalezi len na discipline a silnej voli.
1., Cardio - cvicenia (Treadmill, Stationary Bike, Rower)
2., Strava - (vyvážená diéta bohatá na ovoce a zeleninu a zakladna strava nevyhnutna pre ludsky organizmus !)
3., Hladovkou - Nic nevyriesis! Cize maj pravidelny prijem potravin !
4.,črevná sprcha - (Klistir) Enema
Good Luck. (by Drago)

monika23

s tou odpovedou vyssie ze za rok zhododis vela kil je nezmysel,
ked zhodis 4 - 5 kil budes dobra,

predovsetkym ked sa vaha nevrati spat,
dalsi rok t istaci schudnut 2 - 3 kilka
ale hlavne si udrzuj stabilnu vahu

pravidelne jedz a pravidelne cvic.. hlavne aerobne cviky, chodza, beh

schudnut sa ti podari, ale za rok to nebude, ak ano, dlho to nevydrzi,

daj si ciel 5 rokov a ked t odokazes uvidis ze ti vaha ostane stabilna,
ak preto budes nico robit

buddy696969

som sa sem nejak nahodou dostal k tejto diskusii a celkom ma zaujala tak som si ju precital napriek tomu ze nie som zena :)))

Lucinkaaaaa, absolutne suhlasim s tebou.. kazdy si moze za svoju postavu sam, lenivost a zla zivotosprava neprospeju nikomu....

Drviva vacsina chalanov/muzov chce mat po svojom boku zenu s peknou postavou, aby na nu mohli byt hrdi, ci uz na kupku alebo hocikde inde v spolocnosti ... Najde sa mala cast chlapov, ktori vyhladavaju sex s 90 kg zenami, ale tam by sa uz dalo hovorit asi o nejakej zvlastnej uchylke..

Hanbimsa : nelutuj sa ale makaj na sebe, nechci vidiet vysledky hned po mesiaci , lebo po mesiaci ich neuvidis a ak ich tak skoro budes chciet, tak ta to bude strasne demotivovat...

daj si ciel, mat o polroka 60 kg, odfot sa teraz, a ked budes mat tych 60, odfot sa zase, a porovnaj si tie fotky.. a ten rozdiel bude pre teba motivujuci.. a potom moze prist dalsi ciel, aky to uz je na tebe..

a ak budes mat o rok taku vahu, aku si zelas, tak to znamena, ze si zvitazila nad nadvahou a ze si si zvykla na zdravy zivotny styl a sport, ktore ti uz budu pripadat uplne samozrejmé.

sakra ale som sa rozpisal :D cafte

zujky

sweet-lolita: presne som sa v tvojom prispevku nasla.
Aj ja mam priatela uz nejaku tu dobu a taktiez som na zaciatku vazila viac.. .Jemu som sa pacila,ale SAMA SEBE NIE! .. Cvicim.. zdravo papam ..bavi ma to,ze robim nieco pre seba,svoje telo.. a vysledky sa uz aj pomalicky dostavuju ...a vidim aj na priatelovi,ze je rad (ak ked to blbo znie) proste, ze je rad, ze chudnem.... staram sa o seba:-).
Do leta to zmaknem :-) a potom ten skvely pocit v plavkach ... mmm ... :-))):Drzim palceky dievčence !! :-)

sweet_lolitta

Hovorit, ze muzi maju radi v posteli skor bacule je prehnane. Kazdy ma svoj vkus. Ja som stihla a priatel si moje telo nevie vynachvalit. Zacal so mnou vsak chodit ked som bola o takych 6 kil tazsia, cize len kvoli telu so mnou nie je. A uz vtedy mi bolo jasne, ze i ked sa citim v pohode VIAC MENEJ, tak sa mi nepacilo moje telo, ked sa on na mna pozeral. Zacala som cvicit, jest tak ako mi chuti pravidelne pocas dna a kila tuku isli do papa a svaly rastli. Takze ziadne uspokojovanie sa, ze aj "my tucne sme pekne", zvihnem rit a stihla budem zdravsia a krajsia.

ZuzK

Ahoj hanbimsa, precitala som si takmer cele vlakno a mne sa popravde Tvoje miery , ani vaha nezdaju az take kriticke :) Ale asi sa do Teba viem trochu vzit... rok dozadu som mala dokonale miery a dokonalu vahu, teraz popri skole nic nestiham a uz vobec nie sa o seba starat, jem nepravidelne, sedim nad zadaniami... skratka hroza. Pribrala som na 63kg a 93-68-96, respektive som skor tak- rozkysla. Mozno to nie je tak zle, ale ked si porovnam fotky zpred roka a napriklad zo vcera, je mi do placu a aj sa dost hnevam :) ale verim, ze ked sa tento sialeny semester konecne skonci, budem mat cas s tym nieco spravit a dam sa dokopy rychlo. Napriek tomu- nemyslim si, ze som skareda, ani sa nepodcenujem. Muzi sa za mnou stale otacaju a tomu mojmu staci jediny pohlad na mna a prestava sa ovladat :) Vsetko je to len o vyzarovani. A myslim si, ze dievcata krv a mlieko su niekedy omnoho pritazlivejsie :)