Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

marusha

hlavne ze sme vsetky stihle a uspesne, na tom je postaveny cely svet to su fajn hodnoty baby pri sebe nemozu byt pekne ani sexi to len tie 36 pekne princezne ze ano

sob rudolf

Diskusia za všetky drobné. Podľa mňa je to viac menej o osobnom pocite, keď sa človek sám sebou netrápi a je spokojný taký aký je, cíti sa byť rešpektovaný a milovaný, rozvíja svoje vzťahy i svoj vnútorný život a to s váhou súvisí len okrajovo. Na druhej strane uznávam, že existujú ľudia, ktorí si do rebríčka životných priorít zaraďujú dokonalú hmotnosť na prvé miesta. To potom pomôže iba prísna selekcia...

majuska125

Mne je jedno aku mam velkost kolko vazim,ale o to ako strasne vyzeram seckym som na hanbu kazdy sa mi smejee:(

KisinQa

Bože moj ludia mate vy teda problemy. Nehovorim že postava nieje dôležita ale nestoji na nej svet!
To je sice pravda že keď nosis velkosť 36 vsetko vyzera dobre, a vsak to ieje to najdôležitejsie.
Sú aj potrebnejsie veci nes dokonala postava a vyzor je uplne nepodstatný a pochopiš to aj sama že nejde o to ako vyzeras ale aka si. A co mas robit aby si schudla??
Cvicit??
Alebo pchat do seba lieky??
Ani jedno ani druhe nieje spravne ak to prehanas.
Sama som si na svojej kozi odskusala metódu jest uplne malo apravidelne chodievat spat a najme strasne vela sa pohibovať a vysledok som mala pozitivny. No s nicim to netreba prehanať lebo u každeho to je individuálne

vikinkaa

sweet lolita, mas pravdu.neznasam ak zeny pri sebe tie stihle oznacuju za hlupe menejcenne a prazdne..asi z nich hovori len ziarlivost..

sweet_lolitta

boze, je absolutne trapne hovorit a fixovat si stihlu pritazlivu babu k prazdnej miske a hlupani bez mozgu. Sa pozrite na uspesne zeny, urcite si vsimnete, ze viacej je stihlych, zdravych a zaroven aj MUDRYCH (to je ale nahoda). Totalna idiotina hovorit si tucna> s krasnou "vnutornou krasou" a chuda> pripecena chudera. Mozno vam mozog obrastol tukom.

marusha

a mimochodom co mas z peknej misky ked je prazdna a obsach z nej beztak hladas niekde inde len sa to hambis povedat ze v skutocnosti mas rad nieco ine

marusha

ja som myslela ze jej niekdo poradi a aspon trochu zdvihne sebavedomie ale citam ze kazdy je len na vychrdlinky a mimochodom kazdy sa zaobera len obezitou a nie tym kolko je podvýživenych bab ja mam 168cm a mam bezne 67 kg a mam pekneho chlapa ktory ma miluje a som v zivote stastna zalezi na tom aky sme no nie

max.gluteus

lelonikauhr3: Ak si myslis ze mat 100 kilo a byt tlsta je zdrave tak si na omyle. Pozri sa o kolko percentualne je vyzsie ryziko cukrovky, inkfardu a ostatny chorob je u ludi s vyzsim podielom telesneho tuku. Teraz nehovorim, ze ta manzel nema rad za to ako vyzeras ale urcite by bol radsej, keby si vyzerala pritazlivo tak ako chce kazdy chlap ci zena. Idealna vaha je znakom zdravia.

sweet_lolitta

ja som suhlasim s buddym, lelonikauhr3, on predsa povedal, ze za tucnotu si clovek moze sam. Kto moze za tvoju tucnotu? Je normalne pribrat po porode, ale potom je uz len na tebe, ci to das dole.
A muzi maju isto radsej pekne stihle zeny pri sebe ako obezne. Kazda s tym moze nieco robit.