Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

Ejmy

Samuela...ano,mas uplnu pravdu nik nema na cele napisane,co robi ako to robi a podobne..prave preto je velmi primitivne ked niekto ani nevie..ci ten dotycny je chory a preco vlastne ma tu nadvahu,sa zacne starat a vysmievat..sama si pekne napisala,nevieme,preto nesudme a nesmejme sa ako trapky,ktore to kedykolvek moze tiez postihnut..Predsa telo je nevyspytatelne a vie riadne prekvapit.

Samuela

Ejmy, Asi to bude tym, ze ked ide po ulici holka "pri sebe" tak nema na cele napisane ci so sebou nieco robi alebo nie...

Ejmy

Je jasne,ze byt obezny,lenivy a cakat..ze sa rano zobudi s idealnou postavou je hlupost..treba preto nieco urobit a aj to dokoncit..nelutovat sa hlavne..To je odkaz pre dievcata,ktore mozu mat aj o nejake koli menej,ale nechce sa im.Ale preco mat trapne pripomienky k dievcatam,ktore sa stravuju zdravo,chodia cvicit minimalne 3 krat do tyzdna a nemozu schudnut,koli stitnej zlaze,alebo inej zdravotnej priciny..a trapia sa,po siestej uz nejedia,max.zeleninu,alebo nejake jablko..co s tym?? je spravodlive ak nejaka trapna baba zacne na taketo ukazovat palcom na ulici?alebo si robit z nich srandu?ked prejde okolo?? uvedomuje si vobec ze sa nepreziera,zdravo zije ale ma problem,ktory sa kludne moze stat aj jej?Osobne mam kamosku ktora mala 50kg stale,robila si srandy z dievcat ktore boli silne a dnes ma 89kg a trapi ju jeden dolezity hormon..aka ironia,ze?

lilifer1

Neviem milá sweet_lolitta ako by si sa cítila keby tvoje dieťa bolo tučné.Hnusilo by sa ti??Nemala by si ho rada???A čo ak bude mať hormonálnu poruchu??? A čo tvoji kamaráti, tiež ich triediš podľa veľkosti šiat??Absolútne si nemyslím že hmotnosť má niečo spoločné s múdrosťou.Môže byť štíhla kočka a zakomplexovaná viac ako obézna..alebo samozrejme naopak...A tiež neviem čo tu stále melete o veľkosti 36, ja myslím že mať 38, alebo 40 nieje žiadna katastrofa preboha.

Ivka26

baby netrápte sa nad tým ja mám kamarátku ktorá má 165 cm a 100 kg.Nieje síce so sebou spokojná, ale je to úžastná osoba usmievavá,veselá a sebavedomá. teraz nedávno si našla priateľa a je skutočne štastná.Krása je vo vnútry v nás a nie v tom ako vyzeráme.Takže hore hlavu:-)

monikaszh

hambimsa, od puberty mam podobne pocity (teraz mam 31), sice som mala max.64kg (teda okrem tehotenstiev), ale pri 170cm som sa vtedy sitila strasne. Od 16 moj zivot plynie obdobiami....ked si davam pozor na jedlo a cvicim vtedy chudnem/ ked mam tazsie obdobie v praci (predtym skuskove na vyske a teraz materska) ked nemam cas cvicit a kila idu hore.....takze viem o com hovoris (popritom mam manzela, ktory si obzera tie 36-ky)
Co mi velmi pomohlo: po prvej dcerke som vyskusala pristroj na formovanie tela, ktory maju v salonoch krasy....mne osobne zabral!!!! ten typ, ktory funguje na zaklade elektrickej stimulacie svalov, chodila som 3x tyzdenne 40min, popri tom som plavala a davala pozor na stravu a perfektne som schudla, dokonca aj na tych miestach, kde to predtym neslo...a pribrala som az pri druhom tehotenstve, takze to chudnutie ma znovu caka....urcito to skusim takisto. Sice to nie je lacny spas (400Sk za 40min), ale stoji to za to!!!! Drzim palce!

vevericka

DEMONIC....ty si to napisal naozaj krasne....je nad slnko jasne,ze kazda zena chce vyzerat krasne a pritazlivo.....cize vacsinou nie sme zo sebou spokojne,kazda by sme strasne radi mali cca 90-60-90,ale bohuzial neda sa to....a preto sa mi ten tvoj nazor strasne paci. Ja osobne mam po 37 rockov,a az teraz mam obrovske problemy s vahou.A pritom jedavam stale tak ako predtym,ale....naozaj vaha ide bohuzial len a len horee....