Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

lusiana

Mne je uplne jedno kto ako vyzera,ci ma velkost 34 alebo 44, ale uprimne baby, ktore mate tu velkost 44 nehanbite sa ist na plavaren v dvojdielnych plavkach?Tam uznic neskryjete,ani sadielko na brusku,ani velky zadok,tucne stehna.
Ak sa tak niekto citi ok a dokaze to sebavedomo prezentovat to beriem.
Ale ked vidim baby ktore vyzeraju ako vyzeraju a este maju okolo seba omotanu satku,tak velmi pochybujem,ze sa nehanbia a nezakryvaju svoje telo.

zuzic

pokial na to baby maju postavu tak si myslim ze minisuknickyy su velmi pekne a sexi.ale ked je niekto sebakriticky a vidi na sebe ze je jednoducho tlsty tak nech si to nedava ked na to nema.

lusiana

Myslim si,ze baby v lete v kratkych sukniach,kratasoch a obtiahnutych vyzyvavych tielkach vyzeraju lepsie ak maju 55-60kg ako 80kg.Komu sa paci ked im cez sukne a kratase kysne sadlo z brucha a spod sukne vytrcaju obrovske stehna s celulitidou a suknu nenadvihuje vietor ale velka rit?
Pritazlivy pohlad?

lilifer1

A ešte jedna vec ma napadla..myslím si že ľudia ktorí sa stále zaobrajú len tým aké maju miery aký sú dokonalí poprípade sa sústavne snažia vylepšiť svoju nedokonalosť, budú v starobe dosť nešťastní....tam sa totiž krása stratí a štíhlosť vymení zošúverenosť, oblé tvary možno totálna rozkysnutosť...no a potom milé dámy nám už zostnú len tie naše pekné dušičky..... :-) takže treba cibriť a šlachtiť aj tie, nielen telo.pa

lilifer1

Nie vždy je štíhlosť známka zdravia.Mám kamarátku, ktorá mala veľmi dobrú postavu.Bohužial zažila jednu veľmi zlú skúsenosť, snáď to najhoršie čo sa žene môže stať-domyslite si..no a začala popierať samu seba, topila sa v depkách a chudla, lebo jej nechutilo ani jesť.Keby sa nezačala liečiť už by tu možno nebola..ale bohužial pri užívaní antidepresív pribrala skoro 40 kg, zakže má na krku stovku a to je fakt veľa.Ale žije, je konateľkou firmy, je úspešná v pracovnej oblasti a snáží sa žiť aj s týmto "novým telom".Nieje so sebou spokojná po fyzickej stránke ale snaží sa hľadať v sebe iné hodnoty.Takže aj takto sa môže stať že štíhla baba zrazu stratí svoje sexi tvary a nieje to preto že je lenivá a pažravá...skrátka niečo nieje ako by malo byť..

71

Je pravda, že človeka vnímajú tak, ako sa vníma on sám. Raz chlapi zo stavebnej partii mali zákazku. Pani domáca mala aspoň o 3 čísla tuku na sebe viac ako ja, lenže nahodená v bielych kraťasoch, bielom živôtiku s výstrihom, doplnky, nalíčená, atď. Išli na nej oči nechať, darmo sa jej nad pásom pučili dve harmoniky a vyčnievajúca krajková podprsenka zarývala do tučnej kože. Žrali ju, ako ona chcela.

izabella101

no moja zlata, pri tvojej vyske na velkost 36 rovno zabudni. Cim mas mensiu velkost neznamena ze si chudsia ale ze si drobnejsia. Ja meriam 178 cm, a vazim 57 kg a v zivote som si velkost 36 nemala,a to mam celkom dobru postavu. Ak by som si kupila napr rifle 36. tak by som sa do nich mozno aj zmestila, ale mala by som ich ako 3/4 .A napriklad jednu bluzku a sako mam dokonca velkost 42 pretoze mensie by som nezapla cez prsia. Tak sa nad velkostami oblecenia nestresuj,nemas sa preco hanbit, ze si kupujes vacsie oblecenie.Ved nato ho vyrabaju. Nema zmysel si kupovat minisukne alebo vysoke podpatky,ked sa v tom necitis pohodlne, v tom by si sa citila ako slon. Ja osobne by som si to na seba nikdy nedala,mne tie baby co to maju nasebe pridu neskutocne hlupe a smiesne. Je ubohe uputavat pozornost,co najkratsou suknou.Skus si kupit nieco co ti pristane,teraz je vela druhou oblecenia, ktorymi sa daju zakryt nedostatky.Moja sestra je trochu baculatejsia,tiez ma tych 70 a podobnu vysku ako ty, zvolila si taky sportovo eleganty styl,ma pohodlne a zaroven ale aj sexi oblecko a nevie sa zbavit pozornosti u chlapov,len sa tak na nu lepia. Tak sa zacni mat rada, niektory ludia proste nemaju tie proporcie mat velkost 36, ale to neznamena ze nemozu viest plnohodnotny zivot.