Ako najrychlejsie schudnut z brucha?

stalin

magnum ty si dobry zmrd, neurazaj ked nepoznas....
asi nedisponujes moc velkou inteligenciou, tvoj prispevok je na urovi 9 rocneho.

Shift

Mne islo chudnutie velmi dobre. Pred styrmi mesiacmi som mal 86 kg a teraz mam 59 a to mam 15 rokov, teraz sa už nezdržím a niekedy sa poriadne najem aj o osmej ale chodím kazdy den behat a cvicim takze je to ok

davidek1997

Zdravým Volám sa Dávid mám 14rokov meriam 184cm a vážim 78KG čo je výška aj váha na môj vek veľmi skvelá ... Chodím cvičiť hrajem futbal telo sa mi pekne rysuje a tehličky si už viem bez problémov nahmatať ... problém je v tom že výrazné sú len 4 stále sa mi na bruchu ukladá tuk .
Je ťažké sa toho zbaviť... Potreboval by som radu čo mám jesť na raňajky obed... prípadne nejaké tabletky ktoré by mi pomohli stačí ak budú len na 50% o ostatné sa postará už šport ...
Dalšia vec je v cvičení cvičím večšinou somariny čiže zišla by sa rada aké cviky mám robiť ako často a v ako množstve
Dakujem za odpovede
Môžete sa mi ozvať tu alebo aj na Ale_len_rp@azet.sk
FB : Dávid Telman

kikaaaa

llilla a mne velmi pomohlo po siedmej hodine vecer zjest iba jeden grep (pomaha pri chudnuti), vyborne ti to vycisti creva a neobsahuje na rozdiel od ineho ovocia ziadny cukor - pozor nemenit to za ine ovocie, napr pomaranc, ktory obsahuje vela cukru a vobec nie je dobry na vecer.

vevuška

Fajcit fajcim 1-2 kusy za deň ale vydržím kľudne ak chcem aj mesiac 2 bez cigariet.len kamaráti mám kamarátov čo okolo mňa fajčia tak si zapálim aj ja snimy. Raňajky nám 2sezamove granatky s maslom,alebo nejaky kolac,hnedy chlieb so salamou. Na desiatu jogurt,ovocie,zelenina.Potom mam obed.Po obede nieco sladke.Olovrant müzli,alebo nejaky keksik,kolac.A vecer o 6 cestoviny,alebo salat nejaky.Po 6uz ani nejem ak mam hlad tak zjem mrkvu,alebo jablko.

Maoam

tak ked sa nevies vzdat, tak mozes behat aj 20km a nebudes chudnut

vsak skus zatial aspon redukovat sladke, postupne, neviem o akych mnozstvach je rec, co pojes za den?

aku mas inak stravu, co jedavas na ranajky, obed, veceru? olovrant, desiata? kedy jes naposledy vecer?

toto je komplexny problem, ked mas zavislost na cukre, chyba ti kopec vitaminov a mineralov aj enzymov, to este viac umocnuje chute a slabu nervovu sustavu, urcite mas aj prekyslene telo, toto je cely komplexny problem

citron je fajn, citronadu bez cukru! pi hlavne doobeda je to dobre na precistenie criev, pomaranc neviem nemam ziadne info o tom

ovocie obsahuje vela cukru, takze opatrne ked chces chudnut

poobede a vecer hlavne surova zelenina, dusena zelenina, plnohodnotne bielkoviny, chude mäso, kuracina, hovädze, dusene, v pare, varene, nie vyprazane mastne, poobede a vecer sa snaz neprijimat uz ziadne sacharidy

ak mas zavislost na cukre, skus brat zinok, chrom, selen, med, dopln vitaminy najmä A, B-komplex, z mineralov magnezium, vapnik, draslik, to je dobre aj na odkyslenie organizmu

mozno mas nestabilnu hladinu cukru v krvi, to budes musiet zacat zdravo a hlavne pravidelne jest, doobedu je dobry celozrnny chlieb, ten tmavy s roznymi semienkami, tekvicove, slnecnicove, k tomu bielkoviny, dobre su aj vajicka, hlavne ta to zasyti a drzi stabilnu hladinu glukozy v krvi

nejedz NIC z bielej muky, ziadne sladke limonady, zo sladkosti ked uz tak radsej zjedz kvalitnu cokoladu ale nejedz veci ako cukriky a sladke kde je glukozovo-fruktozovy sirup, lebo ten sposobuje zavislost a hlavne spusta v tele dalsie ataky na zravost na sladke, je to potom bludny kruh

postupne sa musis z toho dostat

a hlavne: ries svoj emocionalny problem, to paralelne k tomu, lebo to sa prelina, vsetko spolu suvisi - takze psycholog a praca na sebe

a TRPEZLIVOST, to bude trvat

Vevuška

Maoam,ale ja uz teraz v poslednom case aj menej fajcim,nemyslim,uz tolko na sladke,len ked uvydim tak vtedy ma to chiti,ze to musim zjest. Uz som zacala jest jablka a pomarance ak chcem zjest viac sladkosti radcej sa napcham jablkom