Ako najrychlejsie schudnut z brucha?

J.M.

brucho
www.youtube.com

spevnevie ritky
www.youtube.com

Zadok brucho stehná pevnenie
www.youtube.com

každý druhý deň cvičte a plus primiešajte zumbu z činkami z toho som schudla 7 kíl ale to ešte min rok a odvtedy som len1 kilo pribrala treba si dávať veľký pozor nato čo jete.... zumbu si stiahnete ak ju nemáte na Uloz.to .sladkosti niesu vynimkou... môžete ale obmedzte to na 1 sladkost ... teraz je už máj čiže bude na trhoch veľa ovocia červstého a zeleninky .. pečivko papajte len čierne.. maslo je zakázane radšej natierkovy syr.. nie šunkovu salamu ale suchu a skuske na čas vykazať zemiaky z jedálneho lístka .. a pozerajte ak si idete dačo dať koľko to má KCAl je to veľmi dôležité najma pri mliečnýc výrobkoch si to všímajte radšej papajte nízkokalorické ako activiu tá nesladená má len 88kcal a ked si do nej dáte ovocie je to mňamka z ktorej sa nielen najete ale aj zamaškrtíte :)a skúste obmadziť aj sladké nápoje radšej čistu vodu alebo neperlivu mineralk!! pre tie čo maju viac ako 18 obmedziť alkohol :D chcela napísať treba len pravidelne cvičiť aspoň 45 minut každý 2 deň papa :)

Aprílka

Prestaňte konzumovať všetky druhy pečiva!! Či biele, alebo čierne, koláče...proste všetko pečivo!! Ja som sa premohla a prestala som jesť pečivo a behom 2 mesiacov som schudla 10 kg...a jem všetko sladké, mäso, všetko ako predtým okrem pečiva :)

Natalii

Ahojte. Mám 11 rokov, 50kg, 155cm. Chcela by som schudnúť ale nedarí sa mi to :/ :( . Neviete mi niekto poradiť čo s tým?? prosíím :)

skajka:-)

Prosim pomôžte...potrebujem schudnúť na bruchu do leta...chcem byť pekná...Chcem nosiť bykiny..prosim...bez tabletiek..