Ako najrychlejsie schudnut z brucha?

majuska_

bobinecka... vsak som zle pochopila a neschudla si 13 kg za mesiac ci sa mylim? lebo ak ano, tak je to velmi rychlo. ja by som sa bala

Mimi323

bobinecka, tak ja mám troška inú skusenosť. Dva týždne som chodila na korčule nohy sa mi perfektne vypracovali, ale brucho mi ostalo! Samozrejme že som zmenila aj stravu, jem oveľa menej, len toľko, aby som vladala cvičiť. Ja som mala vždy problem len s nohami a teraz mám nohy OK a veľké brucho :) Ale korčule sú na nohy, zadok a kondičku fantastické.
Takže teraz som si pridala fitko :)

juliška

ja len opravim jednu vecičku... robim vo fitnes centre tak viem že ovocie by sa nemalo jesť na večer.. sice obsahuju lahko stravitelne cukry, ale stale tak su... takže na večer jedine nizkotučny jogurtik :)

janka24

Tak ja som cvičila aj 20-30 potom aj sto..na lopte sa cviči lahko na zemi už si upevnuješ to svalstvo zase si treba dvat pozro na chrbticu-nemaj tvrdu podložku..
a pokial ide o behanie a nejedenie po 18:-))tak treba jest no nie vela zaleži aj kedy ideš spat a aku energiu vydaš a behanie nepomaha na brucho..

llilla

jani a na brucho si cvicila iba klasicke brusaky? kolko asi? ja urobim hocico aj obmedyim aj vsetko.. strasne potrebujem a chcem zhodit.
bobinka a co takto chodit behat? by mohlo zabrat tiez nie? po siestej uz od dnes nejem ;)

janka24

Ja som cvičila na brucho iba aschudla som a netreba sa uuplne do sytosti prejedat, pretože sa roztahuje nielen žaludok, ale aj brucho,tak ani na brucho nepriberieš-aj ta fitlopta je dobra

bobinecka112

..nom tak pocuvaj...aj vy vsetky......najlepsie bude ked sa budes xodit korculovat...a plavat....kazdy vecer si zaskaces na fit lopte a po 6 vecer nebudes nic...okrem jablk abo nejakeho ovocia..... jest...a premozes sa a nebudes jest cukry..nic co ma viac ako 40%......zakladom je pohyb...veeeela vody ete....a zdrava strava......vazne vaaazne...mne tzo pomohlo..zhodila som 13kg zo 60......a drzim si vahu......staci len 1 mesiac...D::D:D::D::D....drzim palceky..D:D::D:D