Ako najrychlejsie schudnut z brucha?

Natusiiik

Ahojte.Začala som cvičiť každé ráno,poobedie a večer podľa týchto cvikov: -odkaz odstránený- Ak mi pomôžu dám vám vedieť... zmenšila som aj jedálniček... chcem za tie 2,5 mesiaca schudnuť aspoň tých 10kg... keď pôjdeme na dovolenku, aby som nemala v plávkach také "turbo" brucho... DRŽTE MI PROSÍM PALCE.

ATIDE/ESMERA

Ľudia, akc hcete naozaj rýchlo schudnúť, tak odporúčam pozrieť si web stránku o kapustových kapsuliach CABBAGE FORTE - nájdite si to v googli, bolo dokázané, že kapusta má chudnúce účinky :D možno to zaberie, skúste

jarka662008

www.youtube.com
toto sú najlepšie cviky na brucho, toto stačí denne cvičiť 2x a za 2 až 3 týždne už je vidno zlepšenie :)
Ja to cvičím, ale zatiaľ 6 cvik nezvládam :D teda zatiaľ

jarka662008

www.youtube.com
toto sú najlepšie cviky na brucho, toto stačí denne cvičiť 2x a za 2 až 3 týždne už je vidno zlepšenie :)
Ja to cvičím, ale zatiaľ 5 cvik nezvládam :D teda zatiaľ

saknoel

Ja chcem schudnúť z brucha,mam tam dost podkozneho tuku. A nie s brušákmi neschudnem! Stačí bicyklovanie a beh??

ATIDE/ESMERA

A nenapíšeš, aké sú to cviky s plastovou fľašou? moje okolie síce tvrdí, že schudnúť nepotrebujem, práve pribrať, ale ja som iného názoru ( mám 28 rokov, vážim 50 kg a meriam asi tak 168 cm). Všetko mám štíhle, len to bruško mi akosi rastie alebo skrátka ho chcem spevniť...dikis

katkakk

Najlepšie na brucho su cviky s plastovou fľašou - je to na youtube, 10 min denne a máš krásne bruško za 10 dní.... CO sa tyka ovocia na večer - neodporúča sa, obsahuje veľa cukru, takže večer si daj len zeleninku :)

jarka662008

Shift : To sa ti ako podarilo takto schudnúť ?? za 4 mesiace 27kg ?? čo si preto robil ? to by som veľmi potrebovala aj Ja, môžeš mi dať nejaké rady ?

Natusiiik

Ahojte :) Mám 14 rokov, 63kg a výšku 165cm... urobila som si tento test: -odkaz odstránený- a tam si napíšete údaje a napíše vám hore BMIindex.. dole si to prezriete a zistíte či máte nadváhu, alebo ste podvíživený.... a máte tam k tomu aj popis... Chystám sa schudnúť,pretože je to na môj vek dosť veľa.. *BRUŠÁKY* vám neodporúčam, pretože z nich sa vraj kazí chrbtica.Preto idem skúšať radšej dvíhať nohy a robiť kliky a behať s kamarátkami :) Držte mi palce prosím