Ako najrychlejsie schudnut z brucha?

xxSebastianxx

Ahojte volám sa Sebastián mám 14 rokov ale mám nadváhu mám 93kg mal som 100kg schudol som 7 kilo no ale nechce mi to niak prejisť na tých 89kg ten prechod proste nezvládam to neviete mi niekto pomôcť poradiť bol by som tomu veľmi vďačný ... Musel som sa už spametať !!! Deti v škole sa mi smeju ale už vravie že vydno že som schudol ale chcem ísť dole na 83kg-80kg prosím pomôžte mi niak ako mám jesť stravu a ako na to prosím :) Ďakujem ...

adinka-adika

Ahojte :) Volám sa Ady.:) Mám pomaly 14 rokou skoro 165 cm a pomaly 75kg .. Na môj vek je to veľmi nepriateľne .V škole sa mi posmievaju a ľudia si často robia zo mňa srandu .. Kopu krat som mala pokušenie skusíť chudnuť ,nikdy to nevišlo . No moja teta sa rozhodla sa s týmto problemom skoncovať . Napísala mi harmonogram cvičenia. v podobe drepou a brušakou :) Samozrejme mi spísala čo nesmiem jesť .Prosím držte mi prsty ;) Ďakujem :)) Ady :))

Jamm

Ahojte. Dakujem Vam za postrehy i co sa tyka peciva, aktivneho pohybu i pitneho rezimu. Co vsak s clovekom po 30ke s problemom stitnej zlazy ....
Ako dopomoct k schudnutiu pri znizenej funkcii stitnej zlazy?

style78

Cvicenie je super, len tazko je prinutit cloveka, co ma 20 - 30 kil nadvahu aby sa do toho pustil. Existuje dokonca studia, kde dokazali ze mysiam s nadvahou chyba hormon, ktory ich nuti hybat sa. Ked schudli, znovu sa im zacal tvorit :)
U klientov vyuzivam na schudnutie 3 kroky a v priemere mi idu z obvodu brucha 9 - 11 cm za 3 - 5 mesiacov.

matus-dokonalyplan.eu

Kyara

kašlite na diéty!!!!!!!!!!! jediné čo treba je kombinácia tréning + upravená stravá a nejesť 3 hod pred spánkom

e243486

a este som zabudol, ze je velmi vhodne obmedzit pecivo. existuju vesliake nahrady za chlebik, ktore vacsine ludom chutia normalne (aj ked je to o dost suchsie ako klasicky fajnucky chlebik)

e243486

Pokial chcete schudnut z brucha popripadne bokov, mam pre vas mozno novinku: neda sa to!

Chudnut musite celkovo, chudnut iba z brucha sa proste neda (prirodzenou cestou).

Mozno dalsia novinka: brusaky? nezmysel.

na chudnutie treba vela pohybu, velmi dobre su drepy (ak je mozne tak so zatazou), behanie a plavanie.

dalsia dolezita vec je stravovanie. pokial si myslite, ze mesiac budete papat iba zeleninku a ovocie a potom schudnete, ste na omyle. ludske telo potrebuje na spalovanie tukov prave tuky. lenze odmerane mnozstvo. samozrejme, ze treba jest vela ovocia a zeleniny kvoli sacharidom, ale tak isto aj masko. obmedzit treba sladkosti, a to co najviac (kvalitna cokolada je vporiadku, kym to neprezeniete). a netreba zabudat na tekutiny, najlepsie cistu vodu. a vela. minimalne tri litre denne vlast v letnom obdobi