Ako najrychlejsie schudnut z brucha?

munz

thermacuts aj greencoffe je odrb, píše to ten istý do každej témy o chudnutí pod rôznymi menami a vždy schudne 11kg za mesiac :-)

Weronika787

Pekny den, potrebujem pomoc.Rozhodla som sa chudnut. Nemam nejaku nadvahu potrebujem zhodit okolo 6-7 kg. Mam 7 mesacneho synceka,ktory vstava okolo tej 6-7 rano. V noci sa casto budi cize malo spim. Riesim to tak ze rano vstaneme 6-7 hod ako kedy, sme hore tak cca 2-3 hodinky a maly ide znova spinkat.Aby som dohnala spanok,idem si lahnut s nim tak na 2 hodky. No a moj problem je ze neviem ci mam sa naranajkovat ked vstaneme alebo nie vzhladom na to chudnutie. Dakujem za rady

nuts

Bože smejem sa keď si niekto myslí že pri cvikoch na brucho spáli prebytočný tuk na danej partií :D. Brucho nemusíte vôbec cvičiť a tehličky môžete mať tak či tak ako to majú chudí ľudia. Jediné čo musíte spraviť je spáliť prebytočný tuk a to nie cvičením danej partie ale kardiom ako je napr beh,korčuľovanie,bicyklovanie,plávanie alebo skákanie cez švihadlo a samozrejme že to chce aj zmeniť stravu obmedziť sacharidy a skôr mať príjem sacharidov a zdravých tukov ktoré nájdete v rybách a orechoch a aj vitamín C napomáha k spaľovaniu tukov. Chudí ľudia nikdy nemusia cvičiť brucho a majú tehličky a kulturisti sú tiež taký ktorý partiu brucho tiež necvičia a majú namakané tehličky je to aj vec genetiky aj vec stravy a hlavne toho prebytočného tuku ktorému ste prišli zlými stravovacími návykmi a niekedy priam dostatočne veľkým vyhladovaním.

ja-pusate

to je tu detske Forum ci ako:D ma tu vobec niekto nad 18 ci iba ja:Dja mam 22 a potrebujem schudut hlavne z brucha,som totiz jablcko a brusaky mi vobec nezaberaju:(citala som ze sa neda schudnut len z urcitej partie ale ze sa chudne rovnomerne z celeho tela,tak preco nechudnem aj z brucha:(

TheKaperSK

Ahoj mám 14 a vážim okolo 50 kg. Asi pred 2 rokmi som vážil 65 kg. schudol som hlavne na každodennom cvičení. Ak mám povedať pravdu žeriem ako prasa :D ale vďaka brušákom a klikom sa mi podarilo schudnúť a nabrať svalstvo :D.