Alli nový liek na chudnutie

marika77

Ja som s kamarátkou vyskúšala tablety SLIMIA a sme veľmi spokojné s výsledkom, schudli sme asi cca 2 kg za dva týždne, stravu sme veľmi nezmenili

youki

Alic: predpokaldam ze si vela kupila a nepomaha ze?

zidulka: to je presne sposob ako to funguje
Staci dostat do tela nieco nevhodne, a hned to ide von. Pri dlhodobejsom pouzivani je hnacka na dennom poriadku.

Ked sa nad tym zamyslite, ako inak by to malo fungovat? Hadam ste si nemysleli, ze to vytvori ciernu dieru v tele, kam vsetko zmizne :D

Pred uzivanim Ali a aj inych "osvedcenych" latok trosku rozmyslajte. Na menej inteligentnych jedincoch sa vzdy dobre zarabalo a asi aj naveky bude.

zidulka

S Alli nemam osobne skusenosti, ale sesternica ho brala a dostala z toho len hnačky. Teraz prešla na ine prípravky a je s nimi velmi spokojna tak som ich vyskušala aj ja. Su aj na chudnutie aj na udržanie si zdravej životosprávy. zidulka1@azet.sk

lišťa

Ahojte kočky ja už berem Alli jeden týždeň a ešte som nezbadala žiadne výsledky. A to sa snažím jesť nemastné jedlá. len mám z toho depku že toľko peňazí a nič z toho. Mám slabú vôlu a skúšam čo pomôže. Poradte niečo. Ale nie tie ktoré majú do 70 kg. Tie nevedia čo je to nadváha.

Pako

Je to obyčajný podvod užil som 84 kapslí a účinok 0 zbytočné trápenie. Drahšie je balenie a letáky ako kapsle. Kúpte si radšej za to ovocie zeleninu je to len biznis.Nedajte sa oblbnúť.

Dr.H

Mnohé máte problém s pevnou vôľou odolať pocitu hladu a keď neodoláte ešte aj niečomu mastnému príp. jedlu s obsahom tukov tak nastupuje ali a okamžite vám to zoberie a pošle z tela von. Keď to urobí niekoľkokrát po sebe tak pochopíte, že ho netreba provokovať a treba obmedziť takéto jedlá už na vstupe. Kedže ten priateľ nebol najlacnejší a dal si za seba zaplatiť tak ho rešpektujete a postupne sa učíte čo jesť kedy a ako a hlavne čo nejesť. Pri prvom balení účinok funguje badateľne a pri ďalších...(pokračovanie nabudúce)

Prima73

Zdravim, aj ja by som skôr ako Alli odporucala 90-dnovu dietu. Ja som za dva mesiace tejto diety schudla 8 kg, upravila som si stravovacie navyky, oducila sa od nezdravych jedal a hlavne, kila nejdu spät! Takze silnu vôlu baby.