Alli nový liek na chudnutie

adad

veľmi vám ďakujem, pomohlo mi to pri rozhodnutí.Už mesiac obmedzujem tuky, naposledy jem do 14:00 a potom už len ovocie zeleninu no a začala som behať ráno 24 schodov 6x a keď mám možnosť neobchádzam prekážky, ale ich vyhľadávam, schody v nákupných strediskách, nie MHD,keď hrajú v rádii dobrú pesničku si zakrepčím,pokiaľ je to možné apod.čuduj sa mám dolu 2 kg.

A-Z

tucko,
dolezitejsia ako pohyb je pri chudnuti strava, pravidelna a vyvazena, nizkoenergeticka... Davas bacha aj na stravovanie? + pitny rezim 2l a viac.

tucko

ja by som rada kupila ALLI ale ako citam vase prispevky tak sa nato neoplati vyhodit peniaze ale co robit s tim ked priberate ako male prasa a pritom mam pohybu ajajaj odpiste

biopich

veronika ja som pred dvoma rokmi bez ALI a s 90 dnovou dietou za 7 tyzdnov schudla asi 15kg tak sa na to ali vyserte treba len zmenit stravu a hybat sa... aj v reklame povedia ze je to tym... samotny liek vraj pomoze, ale nemyslim si...

sashaana

babenky, moj recept, nech sa paci: rano 20 minut stacionarny bicykel, brusaky, clnkovanie + cvicenie so cindy crawford :)) pravidelne papkam zeleninku, ovocie, kuracie prip. morcacie masko, rybky, pijem vela vody ale zas nie nadpriemer, aby som nebola zavodnena, potom cely den lietam okolo svojho rocneho synceka, vecer ked zaspinka, idem si troska zabehat a zarucenych min. 5 kil za mesiac je dole.. vazne to vyskusajte, naco su vam nejake trapne lieky, staci trocha odhodlania, sebadovery a cez leto sa nebudete hanbit vyzliect sa do plaviek... taaakze celodenna aktivita a zdrava strava, zapamatajte si to!

sara.alli

Ponúkam originálny liek Alli za bezkonkurenčné ceny. Načo platiť predražený liek v lekárni, keď ho máte možnosť získať oveľa lacnejšie info: sara.prievidza@post.sk

majka__

o alli sa tu uz vela popisalo, no vacsina prispevkov z tejto alebo ostatnych tem ma jednu vec spolocnu: predaj tabletiek alli alebo inych je iba biznis, cloveku to rozvracia organizmus a schudnut neschudne. ja som pomocou 90-dnovej diety (drzala som ju vsak iba mesiac) schudla 2 kg za mesiac a tie 2 kg si uz drzim vyse tyzdna, co sa mi este nestalo. vzdy totiz ked som drzala nejaku drasticku dietu alebo co, tak som pribrala naspat to, co som schudla. ale tato dieta ma naucila jest vtedy ked som hladna a najma sa snazit jest pravidelne. a co je dolezite, treba sa aj hybat. ziadne lieky na chudnutie neexistuju. mozno niektore potlacia chut do jedla, ale nikdy neschudnete tak, ze sa budete prejedat, sediet doma bez cvicenia a brat tabletky a cakat, ze schudnete. je to blbost. normalne sa tesim, az vyzdraviem, lebo beriem antibiotika a zacnem opat plavat.

karioll

je to iba biznis,v podstate to funguje tak,ze ak zjes viacej tukov dostanes hnacku.rozhadze ti to cely matabolizmus tukov,prides o vela vitaminov a mineralov,ked beries nejake lieky moze sa znizit ich ucinok.
zdrava strava,vela vody,aspon pol kila zeleniny a ovocia za den,orechy,olivovy olej a vaha pojde dole.radikalne obmedz sacharidy,na asi 130g denne