Alli nový liek na chudnutie

Majka698

Lul, ja som tiez uzivala alli a schudla som. Bola som velmi spokojna :) alli je urcene pre ludi, ktori maju BMI vyssie ako 28, takze urcite si zisti, ake je tvoje BMI. Drzim palce.

lulka5611

Tak ja neviem ale potrebujem rychlo schudnut do siat a preto sa pytam na tento pripravok,inak samozrejme chapem ze potrebujem zdravo zit a spravne sa stravovat na tabletkach sa neda zit dlho:)
Teraz iba koli tym satam a casu ktory ma tlaci kedze opat zacinam neskoro:)

Martina_T221

Ahojte :) ja osobne mam skusenost s alli a nemozem napisat nic zle. Pekne som schudla bez vedlajsich ucinkov. Davala som si pozor na stravu, lebo bez toho to predsa nejde. Alli bola velka motivacia. Rozmyslam,ze by som si to este zopakovala :)

mici18071980

ahojte všetci, kašlite na tabletky, sú to zbytočne vyhodené peniaze dajte do prasiatka a šetrite ich, na každeho pôsobia inak buď ako jojo efekt alebo nijak. za pol roka viete schudnúť 20 kg aj tak, že začnete jesť pravidelne 5x denne veľa ovocia /doobeda/ zeleniny /poobede, večer/, mäso kuracie, morčacie, hovädzie robené na vode - nevyprážané! žiadne fast food-y! žiadne sladkosti a pečivo-chlieb,a začnite sa hýbať - cvičiť aj doma alebo začnite chodiť na prechádzky do fitka. Vyzbrojte sa TRPEZLIVOSŤOU!!!! a PEVNOU VÔĽOU!!! ale ide to. A je to omnoho zdravšie ako nejaká chémia v tabletkách akože prírodný produkt. Cvičením bude aj pokožka pružnejšia nie ochabnutá a vy omladnete!Dobré stravovacie zvyky ostanú na celý život! Funguje to viem o čom hovorím mám zo 98kg na 56 kg za 1 rok a 2 mesiace. Ale zdravo schudnuté. Držím vám palce!

mici18071980

ahojte všetci, kašlite na tabletky, sú to zbytočne vyhodené peniaze dajte do prasiatka a šetrite ich, na každeho pôsobia inak buď ako jojo efekt alebo nijak. za pol roka viete schudnúť 20 kg aj tak, že začnete jesť pravidelne 5x denne veľa ovocia /doobeda/ zeleniny /poobede, večer/, mäso kuracie, morčacie, hovädzie robené na vode - nevyprážané! žiadne fast food-y! žiadne sladkosti a pečivo-chlieb,a začnite sa hýbať - cvičiť aj doma alebo začnite chodiť na prechádzky do fitka. Vyzbrojte sa TRPEZLIVOSŤOU!!!! a PEVNOU VÔĽOU!!! ale ide to. A je to omnoho zdravšie ako nejaká chémia v tabletkách akože prírodný produkt. Cvičením bude aj pokožka pružnejšia nie ochabnutá a vy omladnete!Dobré stravovacie zvyky ostanú na celý život! Funguje to viem o čom hovorím mám zo 98kg na 56 kg za 1 rok a 2 mesiace. Ale zdravo schudnuté. Držím vám palce!

zubrienka

ludia moji,velkaa pravda,ide len o placebo pri tabletach,odporucam 90dnovu rizlisovaciu dietu,mozete papat kolko chcete akurat kazdy den neico ine,plus vodu..netreba ani v podstate cvicit len aspon napr vystupit o zastavku skor a prejst si tych par metrov peso a nadychat sa vzduchu...scnudla som po dvoch tyzdnoch asi 6kil,co bolo dost vidiet..je to fajn pocit..ak vydrzite 90dni ani nebudete spoznavat samu seba!:)drzim palec

Well

Diétou k rakovine
Hoci diétna strava i nápoje ponúkajú menej kalórií bez straty rovnako dobrej chuti, veľké štúdie dokazujú, že tieto nápoje skutočne zmenia chémiu vášho mozgu, zvyšujú túžbu po jedle a čo je horšie, spôsobujú rakovinu.
zena.atlas.sk

hardcore

Kravina cely ten alli, chudnete skrz placebo efekt,a dietu ktora k tomu je napisana. Obchod so "zazrakmi " na chudnutie zaraba velke peniaze preto je to take vychytene.

Ak nieco ucinne na spalovanie tuku tak DNP. kto vie o co ide tak sa pousmeje. kto nevie google mu to prezradi