Alli nový liek na chudnutie

darkmother

este si dovolim reagovat na tvrdenia o placebo efekte - placeba su lieky bez ucinnych latok, keby hardcore vyskusal/a alli, urcite zisti, ze tam tie latky (orlistat) su... staci raz vyskusat s hranolkami ;)

darkmother

ja som vyuzivala 3 balenia alli po 84ks. musela som si kvoli nim kupit digitalnu vahu, ktora odvazi jedlo od 1 gramu. alli mi pomohlo najma v tom, ze som si musela odvazit vsetko co obsahovalo tuk a prepocitat, ci neprevysuje povoleny limit a odvtedy mam odhad coho kolko zjest. no a schudla som tak za cca 3mes zo 62kg na 58 s tym, ze som si obcas (povedzme 1-2x za tyzden) dala velku mastnu pizzu a pod a alli som neuzila, alebo ked som si nebola ista jedlom tak som alli radsej neuzila. zo vsetkych liekov mi to pomohlo najviac - v sebaovladani.

moletka

Už 2 týždne beriem Alli a nepodarilo sa mi ešte nič schudnúť. Prestávam veriť tomu, že sa dá s ním chudnúť. Podľa mňa ide len o reklamný ťah.

Alexa291

Predám tabletky na chudnutie Alli /80ks/. Záruka do 02/2012. Cena 35, 00Eur s poštovným. Pôvodná cena 45, 00 Eur. Návod na použitie a originál puzdro. Ak by mal niekto seriozny záujem napíšte mi na andreacz@atlas.sk. Ďakujem

Ssiskaa

Ester, ja osobne mam skusenosti s alli a bola som velmi spokojna. Aj ked je to hlavne o strave a pohybe, tak pre mna to bola velka podpora :)

pre mici1807

presne más 100% pravdu, ziadne drahé tabletky, vsetko je v hlave, zdravá strava a pohyb a netreba vyhadzova za lieky co za mesiac sposobia jojoefekt...

ivkasujova

vsetkym vam odporucam aby ste si pozreli medidiet,je to uplne uzasne ....ja som presla vsetkymi moznymi dietami ale pred rokom som zacala s touto dietou na 84..kilach chudla som za 6 tyzdnov 17 kil...pozor odisli len tuky... odvtedy som nepribrala..aj ked som labuznicka pre vyprazane atd... teraz sa smejem na kazdej reklame o chudnuti...verte pokial sa vam to nedostane vsetko do vasej hlavy NESCHUDNETE!!!!

Helus

Baby ja som dnes bola v lekarni,a bavili sme sa o chudnuti,a magistra vravela,ze Alli sa velmi predava stale ho doobjednaju aky mate nazor pomaha v chudnuti?

ahuska

luckysun
ja som tu dietu robila, aj ked nie celych 90 dni a je to moja oblubena dieta. celkove, ide o to najst si dietu ktora komu vyhovuje a zmenit podla toho zivotny styl a jedenie. mne vyhovuje tato a odkedy ju poznam, jedavam podla nej co najcastejsie a pomaha mi udrzovat si vahu.
ja dodrziavam predovsetkym par hlavnych pravidiel:
1. doobeda - do 12 nejest ine len ovocie. kavu si dam.
2. nejest medzi jedlami. jest bud obed a o 4 hod.veceru alebo ja mam casto len 1 jedlo.
3. no a zaklad je nemiesat rozne druhy potravin.
ja mam niekedy masovy den a jem len maso, ktore maju ini so zemiakmi ci ryzou. niekedy mam zemiakovy den a upeciem si fajne zemiaciky (aj sladke = oranzove). a niekedy mam chlebovy den. chlieb celozrnny a najlepsie naan alebo pita, tie nemaju vajcia.
to su moje zakladne pravidla. ale na nete je KOPEC o tom napisane, daj si 90 dnova dieta a najdes o tom vsetko. ak nie, napis mi na ahrabuso@hotmail.com, poslem ti vlastne materialy.

luckysun

Ahojte.
Vela som citala o tej 90 dnivej rozlisovacej diete. Moze mi niekto o nej napisat viac? Lebo nikde som nenasla nic konkretne. Vopred dakujem a zelam pekny den :O)