Alli nový liek na chudnutie

peterjano

myslím si, že brat lieky na podporu chudnutia nie je rozumne. Aspon je to moj nazor. Podla mna je ovela lepšie jest s rozumom, venovat sa nejakemu športu. Napriklad behat, jazdit na bickyli, prechadzky, joga

miki25

Bohužiaľ nie každý môže športovať. Napr. ja mám veľké problémy s kolenami. Nemôžem behať, bicyklovať ani nič. Ja nejdem cestou tabletiek, ktoré sú hnus. Idem cestou úpravou stravy. Schudol som takto nejakých 16 kg za pomerne dlhý čas, lebo nechcem jojo efekt. Cvičiť, tablety, diéty sú o ničom, lebo človek nevydrží to dodržiavať celý život a priberie ešte viac. Radšej niečo, čo je príjemné a dá sa zvládať dlhodobo. Skôr by som odporučil jesť menšie porcie, ktoré telo rýchlo spáli a častejšie papať. Takto chudnem ja, síce ide to pomaly, ale výsledok je tam.

bianca.pp

lenže potom nastane jojo efekt. Podla mna je ovela lepšie športovat, kludne jazdit na kolobežke, bicykli. Je to ovela lepšie ako jes tabletky na chudnutie

Healthy818

prestan jest lieky, jedz zdravo a športuj. KUp si namiesto liekov bicykel a ked denne budeš jazdit cca 20km, uvidiš, ako pojde vaha dole

VeronEnd

Chudnutie je beh na dlhú trať a každý kto si chce tento proces skrátiť neuspeje. Ide v ňom vlastne len o jedno, musíš vydať viac ako prijmeš, tým sa delo dostane do kalorického deficitu a začne brať zo zásob v tele.
Ja by som len poradila jesť menšie porcie, častejšie a zdravšie jedlá. Jasné také halušky a vyprážaný rezeň tomu sa isto nedá odolať ale čo tak ten rezeň upiecť v rúre alebo si dať k nemu ako prílohu zeleninu? Menej pečiva namiesto horalky jablko, pridať polhodinku cvičenia aj keď len v domácom prostredí a pôjde to aj samé, len si treba na výsledky kúsok počkať. :)
Netreba žiadne lieky ani nezmyselné diéty.

maria6717

Tabletky na chudnutie - -odkaz odstránený- ja berem uz Zelená kava viac ako mesiac…schudla som viac ako 11kg

zuzula77

S Alli mám zlé skúsenosti, strašne ma od tých tabletiek nafukovalo a pri každom "uvoľnení" zo mňa vychádzal oranžový olej, ktorý sa z bielizne nedal odprať... Po troch dňoch putovali do koša....

Ssiskaa

Presne ako hovorite :) to sebaovladanie a vobec uvedomenie si, ze co zjem mi velmi pomohlo! Treba byt trpezlivy a ten vysledok sa urcite dostavi..