Liek na posilnenie imunity

janka_danka

Ja už dlhé roky používam na posilnenie imunity kozie kolostrum. ide o 100 % prírodný prípravok. slúži ako prevencia, ale aj na podporu liečby, keď už imunita hapruje. Skvelá vec. Naozaj tieto kúry kozím kolostrom pomáhajú celej rodine. www.naureus.sk

misicka333

unicorn vidis to a ja som si donedavna myslela, ze vlastne tie choroby, to ze telo sa s nimi musi pasovat, ze to imunitu posilnuje a pritom to tak vobec nie je :/

UniCorn97

prajem kraSny sen, neviem vam sice pomoct a nazvom toho lieku, avsak ak by aom mohla odporucit... Mam po 40tke a moja imunita si zazila naozavj vsetko. Zacala som brat wobenzym a vyrazne sa to zlepsilo. nebyvam tak casto chora.

norikka

Modroocka ked to niekomu vyhovuje budis, ja sa snazim si len v lekarni, kde mam istotku a co sa tyka imunity, tak u nas doma sa osvedcil Wobenzym, ten si kupujem u nas v meste v lekarni v najvacsom baleni a mam vybavene, viem, ze je to to co uzivam, v najvacsom baleni je aj za dobru cenu, takze mne to tak viacej vyhovuje. Ale kazdy sme iny, takze to chapem.

modroocka333

to bez problemov objednavas lieky cez internet a zo zahranicia? na to by som si zvyknut nevedela, pre mna je istota, ked si idem kupit co chcem, potrebujem priamo do lekarne :)

zlatusa

Ako čo, mykózu napríklad stačí preliečiť, ale keď chceš mať imunitu v pohode a tak, takže by bolo fajn užívať dlhodobo pri tom máš aspoň istotu, že sa ti problémy nevrátia a že budeš zdravá.
Addia keď sa ti niečo vráti už dvakrát tak to už nie je náhoda ani len náhodou. A ono sa to zvykne problémy ešte potom sa viacej stupňovať, ono proste je dobré sledovať sa.

Eliona

Addia keď sa ti nejaký problém vráti nejako trikrát po sebe, tak to už je viacej ako jasné, že proste sa ti vráti aj potom ak niečo nezmeníš, ak pôjdeš v starých zabehnutých koľajách.