Liek na posilnenie imunity

cicilka

je to ozaj liek? dostat ho aj v lekarni ci len z tadeto objednat? lebo to ci je nieco liek alebo len doplnok tak je to dost zasadna vec, liek ten je na liecbu urceny, ale doplnok ee :/

cicilka

tamarka myslela som to tak, ze lieky vseobecne su urcene na liecbu nejakeho problemu, ale vitaminy a rozne doplnky tie nie su, tam je to len o nejakej prevencii a podpore napriklad imunity, ale ked mas nejaky problem tak to nic nepomoze

misicka333

tamarka nevyskusas nevies, ono kazdemu mozno sedi nieco ine, ale teda mne za posledny mesiac sa Wobenzym osvedcil, ked som citala, ze viacero bab ma s nim skusenost, tak som si ho aj ja v lekarni kupila a beriem ho a teda mam zatial z toho dobry pocit, davam si ho trikrat denne :)

tamarka78

Kocky viacej ste mi tu toho popisali, ako viem, ze co teda by bolo vhodne? Co by mi najviac sedelo?
Cicilka toto co si mi pisala ma zaujalo ze to, ze si pisala, ze je proste rozdiel ked je nieco liek. Ale nerozumiem trosku ako to myslis?

maswa

Mne pomohlo hlavne keď som oddýchnutá, vyspaná, športujem, dobré jedlo a no stres. Mávam problémy s imunitou od detstva ale asi po mamine.
Teraz beriem na posilnenie LYSGYN a Thymoplus, výťažok z týmusu.

hamula

Musíme si uvedomiť to, že nepriamo aj počasie na nás vplýva, niekto to možno ani nepostrehne, ale teda na mne bolo vidieť každú zmenu počasia, že som nebola vo svojej koži, bývala som chorá, bolesti hlavy a kadečo, ešteže to je už minulosťou.

cicilka

janka asi si dobre napisala, ze na podporu liecby, lebo samotne to liecit nezvladne a to je ten problem, ja beriem uz nejaky ten mesiace Wobenzym a to je liek, ktory je na liecbu imunity urceny, dokaze pomoct, ked uz je na tom zle, ked sa ti zdravotne problemy lepia na paty, ked im musis celit, no je to vobec nic prijemne, liecba trva dlhsi cas, ale stoji za to to vydrzat