90 dnovka od 11.5.2009

weronika

bosorečka,mne sa stalo to isté, som schudla na z 80 na 68 a potom sa mi to proste zastavilo a stálo, stálo, stálo.... :D viem, že je to demotivujúce, ale vydrž...ja som nevydržala a potom to vzdala a teraz to ľutujem...nerob nič, len dodržuj čo treba a ono sa to určite pohne... len vydrž... :D

bosorecka:

ahojte držim vam palce!! vsetky co zacali!! ja drzim od aprila mam 72kg mam 8kg dole.. nejak sa mi to ale zastavilo a neviem co mam robit.. som bez prehreskov sem tam dolizem zmrzku malu co nedoje moj mini brat ale inak nic.. je to strasne domotivujuce ze to stoji uz týzden aj viac ani sa nechodim radsej vážit.. co mam spravit aby sa to pohlo chcem do konca mája aspon pod 70 kg ist..

weronika

držím vám palce... 90 dňovka je super, ja som pomocou nej schudla 12 kg za nejakých 75 dní...ta parada... :D Ale potom sa mi to zastavilo, to každému....veď uvidíte samé, že tak po tom mesiaci, dvoch, to bude ísť už úplne pomaličky alebo sa vám to zastaví, tak ako mne... ale treba vydržať... fakt to stojí zato... :D

huba-buba

Zvladla som to celkom fajn, na ranajky banan, na obed kedze nam nesla elektrika a bola som hladna som si dala celozrnny chlebik(2male krajce) so syrom a kopu zeleniny a potom troska neskor ked zapli prud vyvar a na veceru to iste, ale o polovicu menej chleba. Viem, ze ten chlieb nie je idelany,ale ked bola som fakt hladna a niekto sikovny musel vyhodit poistky prave v den ked zacinam dietovat :-D

mariol

huba-buba ako si to zvládla dnes hlad si nemala?ja som si dala dnes kuraci rezeň na prírodno a vela zeleniny...