90 dnovka od 11.5.2009

trolikova

ahojte baby na ranajky som mala bananik, na obed teraz papam 3 pomarance mam rada ovocny den kedze sa papa kazde 2 hodiny :D:D:D a ovocie je sladke mnam.... aj vam je taka zima z tej vody? mne nehorazna od kedy pijem viacej tekutin a to len cistu studenu vodu :D na caje som celkom zabudla tie ani moc nemusim...vcera bol fajn den prezila som ho v zdravi obed aj vecera spagety s kecupom, cesnakom a oreganom :) mnam a ten kusok cokoladky ...

atam

ta dieta je super,drzala som ju v zime a po mesiaci som mala dole sest kg,bola som nadsena....zacinam s nou znova buduci tyzden,musim,ved sa predsa blizi plavkova sezona....

huba_buba

Uz sa tesim na zajtra :-D
Mam hrozno, kiwi, jablcka, oriesky...
uz sa nemozem dockat...
Ma to hrozno laka....som si aj dnes ukradla par bobuliek :-X

huba-buba

Ja mam zatial za ciel zmestit sa do rifli, ktore som si kupila este kedysi davno a teraz mam problem vobec ich prepchat cez zadok :-D
Vaha pre man nie je prvorada, ale nic by som nemala proti tomu, keby som vazila tak 60-62 kil :-)

kukuricka

som zvedava na ovocny den.ale to budem asi vtedy riesit tiez vyvarom.lebo inak by som to asi kazdy č den nezvladala:D
huba-buba, mas super nick...moja oblubena zuvacka:DD len skoda ze hned strati chut.
a budem spokojna aj so 7 kilami do jula..
tie tri sa stratia normalne cez leto, to tak mam vzdy:DD

huba-buba

Ahojte :-)
Ja som este plna od obeda. Dala som si spagety s kecupom, nebolo ich vela, ale stacilo mi.
Tesim sa teraz ma veceru, za tie 3 dni mi sladke troska zacalo chybat :-)
Dietujem len treti den, ale uz som nedockava a cakam prve vysledky :-D Mam par nohavic, ktore som kedysi zapla a teraz mi chybaju tak 2-3 centimetre tak som zvedava kedy mi budu dobre :-)

mariol

Dobre ráno sa praje vsetkym aj ja som to mal včera bez prehrešku... dnes si dám cestoviny s pikantným kečupom...