90 dnovka od 11.5.2009

katka26

Ahojte .....

Drzim Vam vsetkym palce!!!! Urcite to pojde dole a mate vyhodu ak to drzite po prvý krát, vtedy to ide najlepsie, viem podla seba..... drzoim am palce aby Vase odhodlanie vydrzalo, a nic si nerobte z prehreskov, aj to treba, ale urcite sa Vam to podari ..... cim viac zbytocnych kil, tym lepsie to pojde :-)

huba-buba

Dobre ranko vsetkym!
Prave som vstala a idem si zabehat na polhodinku. Dnes mozem ist do skoly az o pol 10, takze mam cas aj na ranny sport a cvicenie.
Vcerajsi den som zvladla bez prehreskov a citim sa super :-)

huba-buba

Kukuricka vitaj medzi nami :-)
Chudnutie je u kazdeho individualne a je mozne, ze za tie necele 2 mesiace tych 10 kil schudnes.
Ja by som tiez bola najradsej v juli o 10 kil lahsia. Uvidime ako to pojde dole.
Ale myslim si, ze ked sa dieta skombinuje s cvicenim a sportom, bude sa to dat :-)

kukuricka

prihlasujem sa aj ja:DD
potrebujem dat dole 9- 10 kil..
taak uvidime..
i ked budem mat teraz skuskove,ale aspon si to jedlo mozem doma zohriat:D
bolo by fajne keby uz na zac jula som ich nemala, ale to je sa rychlo, co?

huba-buba

Ach jaj, prave som prisla domov od priatela. Naschval predomnou jedol sladkosti aby ma vyprovokoval, ale ja som sa nedala(aj ked tazko:-D)!!
Idem este teraz vypit nejake 2 pohare vody aspon, lebo som dnes tiez vypila len nejaky liter.
zajtra si dam na ranajky asi kiwi a na obed spagetky s nejakou paradajkovou omackou. Mnamka

KIKAKIK

Ahjte, ja som držaladietu odjanuára a schudla som10g, medzi týmsme prestavovali byt, taktie kila šli super dole, ale ked som uz v kľude nie v takom pohybe tak som nabrala 3kg navyše ato držím udržiavaciu dietu, takže dačo dolea dačo potom opäť hore

trolikova

ja som dnes papala tie zemiacky so salatom nevedela som sa od nich odtrhnut :D ja zemiaky proste milujem! :))) mamina na zajtra navrhla pizzu ach jaj tak mozno si z nej dam na veceru a na obed asi najskor spagety :-)

ja sa tiez chcem vazit az vo vodovy den ja budem rada ak to zacnem citit na obleceni ze to ide vaha nam len pokazi den ze ach jaj nic nezislo tak radesej baby sa ich zbavme :-)

dnes s tou vodou vypila som zatial len liter aj pol ked neratam vyvar... no pokrok u mna ked som zvyknuta pit maximalne pohar vody za den :-/ tak hadam ma bude smadit nadalej

dufam ze to uz do rana vydrzim som akurat po vecery...zavolam asi priatela nech potrenujem ajja :D ale na zdravom tele hihi tak zajtra baby sa zas vidime a prajem pekny vecer bez prehreskov

huba-buba

Idem dnes zacat aj s cvicenim. Lebo 20 brusakov raz za cas nestaci :-)
Nastastie moj priatel posilnuje tak sa idem spevnovat s nim a pod jeho dozorom, takze flakat to nebudem moct :-D