Menstruacne bolesti, lieky

Príspevok v téme: Menstruacne bolesti, lieky
janush273

Chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s užívaním lieku Agnucaston, či pôsobí aj proti menštruačným bolestiam. bola by som rada, keby som sa dozvedela názvy nejakých iných liekov (nie na predpis)okrem panadolu femina a ibalginu, lebo tie bolesti sú už fakt neznesiteľné a bežné lieky od bolesti mi na to nepôsobia. ďakujem

harpera

Tak to je pravda, no ale v kazdom pripade, rozhodla som sa, ze tymto to isto riesit nechcem. Nie je to pre mna riesenie, vyskusam volake tie lieky, cajiky, volako to prezijem ale s hormonami sa zahravat moc nechcem

Gaspura

Ďakujem za radu :) Vykúšala som ich včera keď prišla "návšteva" a môžem povedať, že mi doteraz zabrali asi najlepšie zo všetkých liekov čo som doteraz vyskúšala na tieto bolesti a hlavne účinok aj vydržal dosť dlho

sporenta

tak lebo oni to tiež majú nejako podchytené, že keď to oni predpíšu tak z toho majú potom nejaké bonusy a je to pre nich aj najjednoduchšie ako riešiť ešte nejaké vyšetrenia a podobne...

domixie

vies co ani nie, teda padol aj taky navrh ale zase moja doktorka ma pozna na tolko, ze vie, ze toto nie je pre mna moznost. ja osobne napriklad nerozumiem ani tomu, ze to predpisuju dievcatam na problemy s pletou

Gaspura

Vyskúšam teda, už ich mám kúpené aj lekárničky som sa pýtala a vravela, že si to kupujú aj na takéto veci tak hádam pomôže aj mne

Gaspura

@sporenta Áno, teda nie je to také, že by som nemohla ísť vtedy do práce ale je to dosť silná bolesť, že mi to ovplyvňuje ten deň a hlavne večer keď idem spať si to začnem tak viac uvedomovať ako to bolí a nedá sa mi spať. Každú chvíľu sa strhávam kvôli tomu. Preto reku keď si písala, že ti zabral nejaký liek tak by som ho tiež vyskúšala aspoň na tú noc

harpera

Presne preto som povedala, ze nie :) Lebo som vedela, ze sice to moze pomoct na nejake veci ale ma to aj vedlajsie ucinky, ktore podla mna za to teda nestoja