Menstruacne bolesti, lieky

Príspevok v téme: Menstruacne bolesti, lieky
janush273

Chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s užívaním lieku Agnucaston, či pôsobí aj proti menštruačným bolestiam. bola by som rada, keby som sa dozvedela názvy nejakých iných liekov (nie na predpis)okrem panadolu femina a ibalginu, lebo tie bolesti sú už fakt neznesiteľné a bežné lieky od bolesti mi na to nepôsobia. ďakujem

kubotka

domixie a mozem sa ta spytat, co to berie? Lebo ja som toho uz poskusala a nejak mi na tie bolesti nic nezabera a uz ma to tak lame, ze sa normalne bojim dopredu, ked sa blizia moje dni, ze co to zas bude

domixie

ved a skusala si si na to aspon nieco dat? ci len cakas kym to prejde? viem, ze niektore baby si nechcu napriklad davat tabletky od bolesti, ze si len davaju teple sprchy a podobne. neviem no, mne to pride ako tak zbytocne trapenie ked su tabletky co na to zaberaju a mozes potom normalne fungovat dalej, nemusis sa tie dni nejako obmedzovat

ela56

tiež som mávala vaše problémy.Začala som používať bioptron od Zepteru a bolesti ustúpili bez liekov.Viac info na www.liecbasvetlom.eu referencie.

kubotka

No mozne to je ale tak ja napriklad nemam migrenu a zo zdravotneh hladiska ani ine problemy a bolesti pred menzesom su niekedy priserne. Tiez by som potrebovala poradit nieco, co zaberie v podstate rychlo, lebo ja si napriklad nemozem dovolit vziat si PN cez svoje dni. Musim fungovat aj cez bolest

Verde

Nadarmo sa nehovorí že všetko zo všetkým súvisí, ja som počas liečby u pani Albertovej na migrénu stratila definitívne menštruačné bolesti. Mala som ich od dvanástich kedy som ju dostala prvýkrát. Po svadbe som nemohla dlho otehotnieť potom doktor zistil že mám cysty na vaječníkoch a endometriózu. Povedal mi že normálne nemám šancu otehotnieť len umelým oplodnením. Ale zatial som to nemohla riešiť lebo sa mi veľmi zhoršili migrény tie som tiež začala mať od menštruácie. A cez liečbu tých migrén mi zmizli aj bolest pri menštruácii a už sa nevrátili. V našom tele skrátka súvisí všetko so všetkým.

Janamicha123

No zeny ja mavam kazdy mesiac tak bolesti pocas menstruacie, ze nedokazem nic. Len lezim v posteli, ani jest mi vobec nechuti, na nic nemam chut. Proste to musim len nejako pretrpiet

domixie

poznam neboj sa. mne teda sice chodia pravidelne ale keby nechodili tak aj tak zakazdym viem aspon dva - tri dni dopredu, ze pridu :/ babam som tu radila ten brufen 400, ten mne teraz zabera celkom dobre, by som povedala, ze asi najlepsie z tych liekov co som za tie roky prestriedala. vyskusaj mozno pomoze. :) ach ako by bolo dobre keby to je len raz za rok co?

zofria

A co to kocky vlastne pouzivate? mna tak krci a to maju prsit mrsky az za tri dni. Neviem co to bude, ked pridu :(