Menstruacne bolesti, lieky

Príspevok v téme: Menstruacne bolesti, lieky
janush273

Chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s užívaním lieku Agnucaston, či pôsobí aj proti menštruačným bolestiam. bola by som rada, keby som sa dozvedela názvy nejakých iných liekov (nie na predpis)okrem panadolu femina a ibalginu, lebo tie bolesti sú už fakt neznesiteľné a bežné lieky od bolesti mi na to nepôsobia. ďakujem

sporenta

gaspura myslíš ten môj?... to mi tu poradili na bolesti nech vyskúšam brufen...pôvodne som myslela, že to je iba na chrípku a tak ale fakt to zaberá pekne aj od bolesti...ty máš problémy s bolesťami pri menštuacii?...

domixie

dobre si podľa mňa urobila, tiež viem, že sa to na to predpisuje ale viem aj o prípadoch kedy to teda vôbec nepomohlo alebo to bolo len zanedbateľné a vďaka tej antikoncepcii vznikli ešte iné problémy. hlavne nechápem, prečo to chcú predpisovať už dievčatám v takom mladom veku, to vôbec nie je prospešné

harpera

Ja mavam s tymto hrozne problemy, uz od puberty, doktorka mi povedala, ze to tak jednoducho byva, niekto ani nevie a niekto mava bolesti take, ze musi byt doma. Vraj s tym nevie nic moc urobit. Ponukla mi, ze mi moze dat antikoncepciu, vraj sa to vtedy niekedy zvykne upravit ale to som odmietla

sporenta

v noci to prišlo takže som si hneď ráno dala prvú tabletku a fakt si mala pravdu, bolesť ustúpila tak do 15 minút, vedela som normálne pár hodín existovať, konečne. dám si pooobede ďalšiu aby som mohla ísť do obchodu normálne a zaspať. ďakujem ti za radu :)

antilooopa

KatkaJan, ak si nikdy bolesti nemávala a objavili sa len posledný rok, tak by sa zišlo aj viac zapátrať po príčine, nielen ťa vybaviť analgetikami.. Normálne to nie je.

domixie

hej? tak super :D dufam, ze ti teda pomoze daj potom vediet ked uz budes mat "po" ci to bolo lepsie aspon o nieco alebo nie?