Menstruacne bolesti, lieky

Príspevok v téme: Menstruacne bolesti, lieky
janush273

Chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s užívaním lieku Agnucaston, či pôsobí aj proti menštruačným bolestiam. bola by som rada, keby som sa dozvedela názvy nejakých iných liekov (nie na predpis)okrem panadolu femina a ibalginu, lebo tie bolesti sú už fakt neznesiteľné a bežné lieky od bolesti mi na to nepôsobia. ďakujem

Gaspura

Pravda, každá žena to má inak. Ja som si už zvykla na to, že jednoducho mávam bolesti a prijala som to. Našla som k tomu ešte aj lieky, ktoré mi na to dobre zaberajú, brufen 400, skúste možno pomôžu aj vám,odvtedy som sa s tým zmierila. Nie je to úplne bez bolesti ale viem, že keď si dám tabletku tak môžem normálne celý deň robiť to čo normálne. Netreba sa ľutovať ale skúsiť s tým niečo robiť a hlavne keď niečo robím tak aj väčšinou zabudnem, že mám svoje dni

daninka25

každý sme iný. aj my ženy, jedna má bolesti a ďalšia ani nevie, kedy mala bolesti pri menštruácii. je to v podstate jedno, podľa mňa sa dá aj takýmto bolestiam pomôcť k tomu, aby prešli

olivka1987

Akože aké? Také čo nemajú bolesti? Ja takú poznám, moja sesternica, oni nikdy ani nevedela, že má, ani kedy dostala. Mňa vždy krčilo a ona nič, ešte aj cvičiť chodila a ja som ledva na záchod prešla

adka45

Mávam bolesti ale nie až také silné možno, len sú neprijemné, hlavne v noci alebo keď nie som niečím zamestnaná si to uvedomujem viac. Dávam si aj tabletky a tie to väčšinou len tak zmiernia jale úplne to neprejde

vandula

ja tak zavidim babam, co nemaju ziadne bolesti pri menzese. osobne ako neviem, ci by som prve dni bez tabletky proti bolesti dala

miskovicka69

aj mávaš také silné bolesti počas ms či nie? ja mávam prvé dva dni a potom ma už "len" preháňa, sem tam mi býva zle od žalúdka kvôli tomu

adka45

Ja to tak tiež nieedy mávam :) Raz mám bolesti a raz nie. Niekedy mám slabšie a niekdy mám také, že by som len doma sedela aby som si stíhla chodiť meniť tampóny. Je to normálne neboj sa

madgala

podla mna to bude okay :) prosim vas myslite, ze ked mam jedenkrat bolesti pocas menstruacie a druhy krat zase nie, ze je to okay?