Menstruacne bolesti, lieky

Príspevok v téme: Menstruacne bolesti, lieky
janush273

Chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s užívaním lieku Agnucaston, či pôsobí aj proti menštruačným bolestiam. bola by som rada, keby som sa dozvedela názvy nejakých iných liekov (nie na predpis)okrem panadolu femina a ibalginu, lebo tie bolesti sú už fakt neznesiteľné a bežné lieky od bolesti mi na to nepôsobia. ďakujem

KatkaJan123

Ahojte, aj ja sem rada napisem skusenosti ked vidim tuto temu. Mam 24, od 12 mam M a nikdy som nemala nejake silne bolesti. No za posledný rok sa mi to zhorsilo tak, ze kee dostanem tak neviem ani prejst na záchod. Bolia a trpnu mi nohy, chrbat, strieda sa mi zimnica s horucavou.. Volnopredajne mi nic nezaberalo.. Po dvoch mesiacoch tohto trápenia som isla ku gyn, hned mi predpísala algifenove kvapky a Voltaren tabletky (tie si mam zacat brat dva tri dni pred M..) bolesti ustúpia a nie su take silne, viem ist aj do prace a robit vsetko co bezne.
dufam ze po porode sa to zmeni, hovori sa ze to tak niekedy byva:)

sporenta

aha dobre ďakujem. lebo fak som nevedela či to je jedno alebo čo mám robiť. to si aspoň zapamätám lebo môj brat je milan :D :D

domixie

to fakt? som ani nevedela, ze to ma viacero vyrobcov. ani ze to tak moze byt, ze sa ten liek vola rovnako. pozrela som to a tento moj brufen tam ma mylan ako firmu napisanu takze ja mam ten :) neviem teda ci na tom zalezi ale ja mozem tym padom rucit iba za ucinok tohto lebo iny som neskusala :) takze ked tak si kup tento

Medea7

A nejaké čipky už na to neexistujú, voľakedy boli, vždy pred menštruáciou som si dala a mala som menšie bolesti, a to Ti poviem ze ja som mala také ze mi to výstrelovalo ako do stehien, 2 dní som sa točila na posteli.

sporenta

chcela som to vyskúšať tak som šla do lekárne ale lekárnička mi tam ponúkla viacero na výber a teraz fakt neviem, ktorý si ty myslela... či je to jedno?

paulara

mne na to nepomaha nic, a to som uz vyskusala asi vsetky lieky od bolesti co existuju, o ktorych viem ale nikdy nic. len srpcha tepla mi pomaha na chvilku

sporenta

ach to si neviem predstaviť, že by som takto mala fungovať, teda ja musím aj tak robiť ale zase si to rozťahať na celý deň. keď to ale inak nejde :/... je to hrozné no... inak hento ti zaberá na menštruačné bolesti? som bola v tom, že to je skôr na chrípku tie lieky...