Najlepšie vložky na noc?

Príspevok v téme: Najlepšie vložky na noc?
kiki na

Nemám sa koho spýtať, tak sa pýtam tu: Aké su najlepšie vložky na noc? Niake poriadne hrubé, ale hlavne dlhé! Môžu byť aj drahšie.Lebo ja strašne silno krvácam aj počas dňa a v noci je to horor.... dala som si 2 hrubé vložky ale aj tak sa mi zadrbaliaj nohavičky aj plachta. Ale prosím tampóny mi neodporúčajte-tie niesu pre mňa a pochybujem že by soom s nimi vlbec zaspala :P

Dr.QQ

To: fíí

Bohužel to nikdy nezažiji, i když mnohdy asi není o co stát. Na druhou stranu řeším stejné problémy jako vy. Jakou vložku si vzít, aby mi v ní bylo dobře, aby se nemačkala, aby nešustila, aby nebyla vidět (u tlustých vložek dost problém), aby dobře sála. Po letech hledání a zkoušení jsem se ustálil na již zmiňovaných Kotex Night (pro mne jednoznačně jednička) a Ria AirActive SuperPlus.

ministrom

Jednoznacne always. Najlepsie vlozky na trhu, pouzivam ich uz roky a doma drzim vsetky velkosti. Nie je potrebna hruba vlozka, aj tenka vie dobre sat a always ma na to patent.

Dr.QQ

Holky, tak mě nejvíc vyhovují Kotex night nebo Ria AirActive Super Plus. Dobře se nosí a perfektně sají. Ještě se mi nestalo, abych si s nimi ušpinil kalhotky od semene.

5tereza5

snowka, ved dnes zozenies aj mega hrube vlozky, ktore toho naozaj velmi vela znesu.. navyse su dlhe, maju dlhe konce, takze aj ked sa nejako posunies, zaspinenie nehrozi.. das si ju uplne tesne pred spanim a rano si ju vymenis.. a ako poistku si pod seba daj nejaku staru deku, keby sa aj zaspinila..
ale ked hovoris, ze mavas take silne, tak tampon to zvladne, ten ti nepresiakne, ked ho mas toolko hodin v sebe a ked mas tak intenzivne krvacanie, hm???

kiki na

snowka: ja to mávam podobne, preto som založila túto tému... rob si ako chces, je to na tebe, ale riskuješ svoje zdravie.... tampóny všeobecne niesú zdravé

snowka

Ale ked niekto tak strasne silno krvaca, ze ma celu plachtu rano od krvi?? No mne by sa nechcelo prat kazde rano plachtu...ani v nej celu noc lezat...ale ok.. ked myslite... Ja pouzivam na noc tampony a mam to "v suchu."