Najlepšie vložky na noc?

Príspevok v téme: Najlepšie vložky na noc?
kiki na

Nemám sa koho spýtať, tak sa pýtam tu: Aké su najlepšie vložky na noc? Niake poriadne hrubé, ale hlavne dlhé! Môžu byť aj drahšie.Lebo ja strašne silno krvácam aj počas dňa a v noci je to horor.... dala som si 2 hrubé vložky ale aj tak sa mi zadrbaliaj nohavičky aj plachta. Ale prosím tampóny mi neodporúčajte-tie niesu pre mňa a pochybujem že by soom s nimi vlbec zaspala :P

pehatahanka

Ja používam aniónové vložky - tiež mávam také silné krvácanie a už dávno ma to prestalo baviť, tak som si zainvestovala. Kupujem z gentle-day.sk a som veľmi spokojná. Nočné vložky skvele sajú, sú dlhé aj s krídelkami. Skús a uvidíš :)

akinom007

Nočné Always su naj alebo extra veľký o.b. tampón + intimika . Tiez nemám rada prvé dve noci počas menstruacie niekedy je to fakt strašne

Kikuš

Nela41 som na tom tak isto nikam nechodím najradšej doma zavreta a nenávidim ten pocit ked chodím a ono to tečie a máš pravdu prečo by sme sa mali obmedzovať skúsim tampony predsa ich použiva veľa žien alebo dievčať :)

Iba Katka

ouais každé 3 hodiny zas až nie... mala by si ich mať maximálne 8 hodín, ale ja už mením po 6tich - pre istotu ;)