Najlepšie vložky na noc?

Príspevok v téme: Najlepšie vložky na noc?
kiki na

Nemám sa koho spýtať, tak sa pýtam tu: Aké su najlepšie vložky na noc? Niake poriadne hrubé, ale hlavne dlhé! Môžu byť aj drahšie.Lebo ja strašne silno krvácam aj počas dňa a v noci je to horor.... dala som si 2 hrubé vložky ale aj tak sa mi zadrbaliaj nohavičky aj plachta. Ale prosím tampóny mi neodporúčajte-tie niesu pre mňa a pochybujem že by soom s nimi vlbec zaspala :P

enalisa

suhlasim s Alwayskami,aj ked ja na noc pouzivam normalnu lebo mi staci,ale este sa mi nikdy nestalo, ze by som pretiekla, podla mna maju vybornu savost,ja ich pouzivam uz vela rokov a dufam,ze ich neprestanu vyrabat

anka887

Moja kamoska ma tiez strasne silne kramy a pouziva plienky z lekarne, co sa davaju starym ludom...pre niekoho mozno nepredstavitelne zvlastne, ale poviem vam..ucinne..

jaaaaaaaaa

bože ja si neviem predstaviť mať vložku.................som si tak odvykla, že už len ta predstava je pre mňa neprijateľná.....

sisinik

Ja sa tiez rpiklanam k nazoru always night. Ja mam zasa menzes len 2 noci a potom uz stale len cez den...neviem cim to je. Potesilo ma,ze viacere v noci nemate menstruaciu,bala som sa, ze som divna,aj ked ma gynekologicka vysetrila a povedala,ze som ok.

gabuci...

Jednoznačne always,nočné su aj dobré dlhé.Povedz o tom aj gynekologovi.Mne nenašla moja nič také,ale poradila aby som si dala Ascorutin.

jankaaaa :)

Ja som mala tiež taký problém, že som bola celá zababraná, lebo som nekľudne spala, všetko sa poposúvalo a tak...potom som "objavila" always night, zvykla som si spať na bruchu a už asi tri roky v noci ani neviem, že mám krámy...prinajhoršom sa idem ešte niekedy v noci prebaliť keď sa zobudím :)))

cuk126

always night dobre saju ale nie je zdrave tak silno krvacat, doktor by ti na to mohol nieco predpisat a bolo by po probleme...

sunnny

fuha, nezavidim.. mne sa skor v noci zastavia a rano ked sa postavim aj tak vsetko sa spusti kade tade.. ale jednoznacne preferujem always.. tie nocne nastastie nepotrebujem ale celkovo myslim ze su naj..