Najlepšie vložky na noc?

Príspevok v téme: Najlepšie vložky na noc?
kiki na

Nemám sa koho spýtať, tak sa pýtam tu: Aké su najlepšie vložky na noc? Niake poriadne hrubé, ale hlavne dlhé! Môžu byť aj drahšie.Lebo ja strašne silno krvácam aj počas dňa a v noci je to horor.... dala som si 2 hrubé vložky ale aj tak sa mi zadrbaliaj nohavičky aj plachta. Ale prosím tampóny mi neodporúčajte-tie niesu pre mňa a pochybujem že by soom s nimi vlbec zaspala :P

lill

A este...kamoska ma velmi silny menzes, tak pouziva vlozky Tena, tusim z lekarne a tie su poriadne hrube aj dlhe. Len pod normalne oblecenim si ich neviem predstavit, to by asi bolo vidno, ale na noc su ok.

lill

Ja cez den pouzivam tampony, lebo sa tak citim lepsie, ale na noc vzdy vlozky, lebo urcite to nie je dobre, mat v sebe tampon celu noc aj ked na letacikoch sa pise, ze sa to moze. Nekupujem si specialne vlozky na noc, ale vzdy si dam normalnu vlozku a za nu si nalepim este jednu. To mi vyhovuje najviac. Nastastie krvacam silnejsie asi len take dve noci, potom si uz vlozky davat nemusim alebo mi staci aj intimka.

5tereza5

snowka, na noc je najhorsie si davat tampon!! samotny gynekolog to nedoporucuje, tak sa tu tak strasne nerozkrikuj.. a navyse, mat ho v sebe tolko hodin (pretoze pochybujem, ze v pribehu noci kazde 2-3 vstavas), praveze to je fuj a nie to, ze si na noc dam vlozku..

kiki na

snowka: to bol dúfam vtip. Mat v sebe tampón celú noc, 8 hodín? Preboha, veď to je humus! A ako sa ti asi tak dostanú von krvné zrazeniny? A v čom sú vložky menej hygienické ako tampóny? Preboha, veď na tampóne sa deje to isté čo na vložke, len že na tampóne to nevidíš! Tampóny su ešte aj menej hygienické, pretže si tam ľahko môžeš zaviesť infekciu a zostáva ti to niekoľko hodín vnútri tela. Prosím ta, never všetkému čo najdeš na letáčikoch, dnes každý kašle na tvoje zdravie!

snowka

Baby, nechapem preco sa trapite s vlozkami. Ved si dajte na noc tampon a mate pokoj. A vobec, tampony su super, a hlavne teraz v lete. Ved je to nechutne chodit cela krvava medzi nohami!

rencaXX

ja tiez suhlasim s alwayskami. a este k tomu silnemu krvacaniu-uz ked to mate dostat par dni predtym si skuste davat vit. C. mnne to poradila doktorka a myslim ze pomaha

17sona171

suhlasim s Alwayskami,aj ked ja na noc pouzivam normalnu lebo mi staci,ale este sa mi nikdy nestalo, ze by som pretiekla.

kukučka

na noc používam anionové vložky a sú super majú výbornú absorbčnú schopnosť
je to novinka a kým som ju nevyskúšala
mohol by mi rozprávať kto čo chce
odporúčam aj ked v obchode ju nedostanete

haannka

Mne nepomôžu ani vložky na noc :)) Vždy mam ráno od krvi skoro až na chrbte. Hrôza. Tak si musím dať dve za sebou a je z toho jedna strašne dlha :-D