Najlepšie vložky na noc?

Príspevok v téme: Najlepšie vložky na noc?
kiki na

Nemám sa koho spýtať, tak sa pýtam tu: Aké su najlepšie vložky na noc? Niake poriadne hrubé, ale hlavne dlhé! Môžu byť aj drahšie.Lebo ja strašne silno krvácam aj počas dňa a v noci je to horor.... dala som si 2 hrubé vložky ale aj tak sa mi zadrbaliaj nohavičky aj plachta. Ale prosím tampóny mi neodporúčajte-tie niesu pre mňa a pochybujem že by soom s nimi vlbec zaspala :P

sarita2612

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o vyplnenie krátkeho dotazníka o antikoncepcii v prípade, že máte vek 15-19 rokov. Jedná sa o dotazník k mojej seminárnej práci, je anonymný a za každú odpoveď budem veľmi vďačná. Ďakujem.
Link:
docs.google.com

akinom007

kupila som si Always secure night co tu mnohe odporucali...cez vikend som mala prvu prilezitost ich na sebe otestovat...
o 1:00 som dosla domov, dala som si always secure night o 3:00 som sa zobudila na neprijemny pocit ako to tecie...v poslednej chvili pred pretecenim som sa prebalila...o 6.30 detto...

pomocnica

Tak každá to má iné, takže tu asi nie je moc čo riešiť. Ja mám dosť silné, také, že stále som skoro na wecku, zvraciam keď nemám tabletku a zastaví sa mi trávenie, čomu nerozumiem, ale vážne každé telo je jedinečné. Takže tak.

JankaH17

Ahoj pomocnica môžem sa spýtať kolko mš rokov a aké máš ty krámy?
CHcela by som sa s teobu o tom porozprávať

pomocnica

Always čierne balenie, nočné. Tie používam aj cez deň a aj tak v noci zvyčajne pri tých silných kramoch aké ja mám vždy pretečiem, lebo akoby zázrakom práve vtedy spím tvrdo a nezobudím sa zvyčajne...:D Ale tieto sú top. Nie sú hrubé, kvôli tej gélovej zložke vo vnútri, ale sú dlhé, takže šupa, must have.

Damajanthi

Always classic 2 ružové balenie
always classic 3 modré balenie
Nebudeš ľutovať a konecne vyriešia svoje trápenie

audreyu

pokym som pouzivala vlozky, bezne sa mi stalo, ze z boku pretiekla, aj ked mala kridla, aj ked bola akokolvek dlha ala nocna verzia... odkedy pouzivam tampony a k tomu vlozku, mozem zaklopat, budim sa rano sucha... cize zeny ziadne plienky, ale pekne tampony..

Alka12345

Ktorá používate Always classic night mne úplne vyhovujú aj dzka aj hrúbka a ešte nikdy som v nich nepretiekla.