Najlepšie vložky na noc?

Príspevok v téme: Najlepšie vložky na noc?
kiki na

Nemám sa koho spýtať, tak sa pýtam tu: Aké su najlepšie vložky na noc? Niake poriadne hrubé, ale hlavne dlhé! Môžu byť aj drahšie.Lebo ja strašne silno krvácam aj počas dňa a v noci je to horor.... dala som si 2 hrubé vložky ale aj tak sa mi zadrbaliaj nohavičky aj plachta. Ale prosím tampóny mi neodporúčajte-tie niesu pre mňa a pochybujem že by soom s nimi vlbec zaspala :P

ouais_

Súhlasím s Nela41, aj podľa mňa sú tampony pohodlnejšie, ale nepoužívam ich veľmi často. Napr. cez týždeň si ich dávam iba doobeda, ked idem do školy. Ale chcem sa spýtať, že ked už nemám silné krámy tak ho kolko môžem mať najviac? lebo niektoré ´´odporkyne´´ tamponov vravia že každé 3 hodiny meniť, ale to je nejak často nie? :)

timeuska

ja mavam tiez casto silnú menstruaciu a najnovsie pouzivam anionove vlozky Lady anion na noc a fakt su hodne save a aj dlhe takze sa konecne mozem v noci aj vyspat su to tieto www.ladyanion.sk

Aja02

Ja pouzivam uz mnoho rokov tampony a doteraz som nemala ziaden problem. Vlozky velmi rada nemam, ale kazdemu vyhovuje nieco ine. Ked sa stane, ze musim pouzit vlozku, tak jedine always. Su velmi dobre a najma save. Mala som aj vlozky od naturelly, ale s tymi som spokojna nebola.

zuzi74

Nela41, ono ani mozno tak nejde o trvdohlavost, ale niektorym zenam jednoducho tampony "nevonaju".
Ty si sama napisala, ze vlozka je fuj, cim si ju uplne odpisala, lebo tebe sa proste nepaci, nevyhovuje a hotovo.
Ja tampony pouzivam len prve 2 dni pri silnejsej menstruacii, ale vzdy sa istim aj vlozkou. A este aj nasadim ascorutin. Niektorym zenam jednoducho len tampon nestaci.
A s always vlozkami suhlasim...su sice dobre save, ale z nevzdusneho materialu...ja som mala po nich neskutocne svrbenie...vyhovuju mi vlozky libresse alebo naturella...ten povrch je ovela prijemnejsi.

manda276

ja som tu uz pisala, ze moje oblubene su tesco vlozky...pouzivam aj denne aj nocne a este mi nikdy nepretiekli...ja nemam celkovo nejaky silny menzes, ale cez noc je trochu silnejsi a tieto su fakt super pre mna :)

mima 159

Ja som napríklad nikdy nemohla zaspať s vložkou a potom som sa aj celú noc budila a nekľudne spala. Veľmi ma obmedzoval ten pocit, podvedome som tlačila nohy k sebe, aby sa nič nestalo a vždy som sa zobudila spotená, zrejme z takého vnútorného napätia. Radšej si v noci vymením tampón a v pohode sa vyspím. Súhlasím s Nelou, Alwaysky ani mne nerobili dobre, sú dosť tvrdé, ale veľa žien na ne nedá dopustiť, takže tiež je to vec názoru, tak ako to, či sú lepšie tampóny či vložky, či kalíšok, dôležité je, aby sme sa dobre cítili.

toes

Nela, mne bolo z nich fyzicky zle. Asi som jedna z mala tych "šťastných" s citlivejsim organizmom. Ale o niečom to hovorí, ja ich za bezproblémové nepovažujem a myslím že ak tak jedine cez deň a meniť každé tri hodiny.

Nela41

Presne tak kazdemu sedi niečo ine a netreba odsudzovat tampony ked ste im nedali sancu. Kazdy organizmus je iny ja chapem ze niekomu je napriklad nosenie tamponov neprijemne, ale ked ide o psychicky problem ze si nahovarate ze to tam mate a je to zle tak vtedy si myslim ze netreba ich hned odsudzovat

mima 159

Ja tiez pouzivam tampony uz niekolko rokov a tiez mi vyhovuju, je to na kazdej zene, co jej vyhovuje viac, takze asi je zbytocne presviedcat niekoho o opaku. Ja som v predoslom prispevku len odpovedala na prvotnu otazku tejto temy, ze v lekarni zozenie riadne dlhe vlozky, ktore ju mozu viac ochranit, kedze dievca je striktne proti tamponom.