otazka pre muzov...

Príspevok v téme: otazka pre muzov...
brunca

Ahojte vsetci slusny muzi na fore.
Preco nechcete spravnu zenu-taku ktora je inteligentna,slusna,verna, zodpovedna,so zmyslom pre rodinu, zaroven pekna a nehlada v zivote ziadne vzrusenie ale pokojny zivot vo dvojici? Preco si neustale musite vyberat take,ktore vas len podvazdaju,klamu a nevedia vas ocenit? Preco sa bojite velkych citov a zacnete pred nimi cuvat, hoci po nich tuzite?
Bola by som rada keby mi to pomohli ozrejmit najma muzi ale ocenim akykolvek prispevok. Dakujem.

karco

bruca: no nie som isty ci az taky super chalan. ale ved zivot este nekonci tak snad sa mi volakedy postasti. snazim sa pozitivne mysliet a to ma posuva vpred.

karco

vymenite si fotky, trochu si budete spolu pisat a zistite ci sa k sebe ako tak hodite. date stretko a potom uvidis ci date aj dalsie alebo uz nie. inak inzeraty neuznavam ani ja, ale keby uz fakt nic nevychadzalo tak by som to asi riskol. ved nemozes nic stratit.

john33

pre karco: Nie,inzeraty neuznavam.JE to ako v loterii,prides na stretnutie,pozries-vyhovuje,nevyhovuje,ides na dalsie,na dalsie.....Je to o nicom

brunca

tak ako hovori karco, tiez som si to myslela john33 a navela sa odhodlala na inzerat a vydis vyslo to. bez lasky sa zit neda. a ak si aj vezme prachateho Anglicana,vies ako sa takito muzi spravaju k zenam? ako k handre a uzivaju si svoje peniazky s cudzimi zenami. takze tak ci tak nie je to ziadna vyhra.fakt hlavu hore.vsak si tu precitaj moje depresivne prispevky zpred 5 dni,som na vas nadavala chlapci ako diva a kukaj kde som teraz.
karco takze ty nemas buchtu? a v com to prosim ta vazi??? taky super chlap ako ty? no dufam ze ty nie si ten moj :-) ale akoze vazne ze super chlap,s takymi ako ty si vazne dobre rozumiem a mam vela takych kamaratov ako ty.ja som ti velmi obklopena muzmi.myslim ze mam viac kamaratov muzov ako zien.

karco

no tak john33. vschop sa. proste si len doteraz nemal stastie. vies kolko takych ako ty beha po tomto svete. uz si skusal podat nejaky inzerat?

john33

pre karco: Nie,zostava len to bremeno,ktore si clovek so sebou nesie dalej.Prestal som uz verit tomu,ze existuje nieco ako uprimna a cista laska.Mozes sa snazit,mozes venovat vsetko,mozes sa obetovat,ale aj tak budes stale len na druhom mieste.Lebo stale budu vitazit ti,ktori v laske nehladaju to podstatne,ale len zmyslovy pozitok.