otazka pre muzov...

Príspevok v téme: otazka pre muzov...
brunca

Ahojte vsetci slusny muzi na fore.
Preco nechcete spravnu zenu-taku ktora je inteligentna,slusna,verna, zodpovedna,so zmyslom pre rodinu, zaroven pekna a nehlada v zivote ziadne vzrusenie ale pokojny zivot vo dvojici? Preco si neustale musite vyberat take,ktore vas len podvazdaju,klamu a nevedia vas ocenit? Preco sa bojite velkych citov a zacnete pred nimi cuvat, hoci po nich tuzite?
Bola by som rada keby mi to pomohli ozrejmit najma muzi ale ocenim akykolvek prispevok. Dakujem.

endlessrayne

boze, ale tu klebetite.. ved na svete su dobre baby, zle baby, dobri chlapi, zli chlapi.. co sa cudujete.??
ja som nadmieru spokojny, a snazim aby to mohla povedat aj ona.. kazdemu to tiez prajem.. a bue nam na svete pekne.. :-)

brunuska

dobra tema vsak?
hej mas pravdu-tiez sa k takym radim- k tym mrcham lebo sa bojim velkych citov ale len preto pretoze mam strach ze ich muz odmietne-par takych faciek som uz dostala-takze to dospelo celkom logicky do tohto stavu.ale ak ma ten moj vyvoleny presvedci o tom,ze sa len so mnou nezahrava,ale stoji skutocne o moje city a nezahodi ich bez premyslania do kosa-tak mu ich venujem :-)
tiez by ma zaujimalo kde beru tych pravych!

miruškaaa

Náááhodou som objavila túto celkom vtipnú stránku a ma to baví:)Poviem ti brunča že nielen chlapi sa boja veľkých citov.Niektoré baby sú možno nechtiac mrchy, lebo jednoducho vždy zdupkajú, neviažu sa...ani nevedia prečo.sú na svete vôbec normálny chlapi? Zatiaľ som neobjavila absolútne nijakého....Kde beriete slečny tých "pravých"?

stanic

hladam inteligentnu,slusnu,vernu, zodpovednu,so zmyslom pre rodinu, zaroven peknu zenu ktora nehlada v zivote ziadne vzrusenie ale pokojny zivot vo dvojici
ja 23, VS, nefajciar

brunca

ano ja som karcova! :-)
chlapci kde ste boli doteraz? teraz ste sa vsetci spamatali???
este sa pobijete o mna-ale nas je takych strasne vela-len treba otvorit oci a hlavne pocuvat!!!! to sa naucte pocuvat co hovorime, ok?lebo mi aj premyslame.