otazka pre muzov...

Príspevok v téme: otazka pre muzov...
brunca

Ahojte vsetci slusny muzi na fore.
Preco nechcete spravnu zenu-taku ktora je inteligentna,slusna,verna, zodpovedna,so zmyslom pre rodinu, zaroven pekna a nehlada v zivote ziadne vzrusenie ale pokojny zivot vo dvojici? Preco si neustale musite vyberat take,ktore vas len podvazdaju,klamu a nevedia vas ocenit? Preco sa bojite velkych citov a zacnete pred nimi cuvat, hoci po nich tuzite?
Bola by som rada keby mi to pomohli ozrejmit najma muzi ale ocenim akykolvek prispevok. Dakujem.

brunca

pete-to sa musi dobry psycholog narodit-musi byt nesmierne empaticky a samozrejme su tam naucene frazy co v takych chvilach hovorit,praveze ja by som na taketo cosi nebola,lebo ja chrstnem do ksichtu krutu pravdu a bijem sa za nu ako dracica,asi aj preto ten smer.pete taketo veci sa stavaju denne,len o niektorych sa ani nevie.no ja som mala jednu super americku studiu brutal tie fotky to ani nebudem pisat.

karco uz zmizol? a ja som mu nasla dobru knihu- Psychologia osobnosti len je dost hruba.

karco

no tak ja som si myslel, ze ta to tu uz nebavilo, tak si isla prec. no tak to mas tak psychologa by mal robit skor vyrovnany clovek, teda taky co sa nepotrebuje casto vrtat sa v tej svojej.....tak ked je ti to take neprijemne, ze ti je na grc tak celkom nerozumiem preco prave sudnu psychologiu. ved, ale princip je stale rovnaky. je to o pomoci druhym ludom a to mozes aj ako poradkina. a to by si uz mala to poradenstvo aj zaplatene :). ale taka sudna psychologia je asi lepsie zaplatena. no ale to uz pisem asi blbosti lebo myslim, ze to by ludia nemali robit pre peniaze, ale z presvedcenia pomahat druhym. a aku mas strednu, ak sa mozem spytat?

pete

Brunca, uz davnejsie som pozeral spravy, davali tam ako v Nemecku rodicia utyrali svoje dieta. Nenormalne to bolo krute. Neviem, ci si o tom pocula. Nevracal som, ale zobralo ma to, ked som si to predstavil.

pete

Predstav si, ze za tebou pride denne 15 ludi, ktori sa topia v roznych problemoch. Ty sam niektore ich chyby, alebo konanie mozes odsudzovat, ale v pracovnom nasadeni to nemozes dopustit. Mas v rukach ludsku dusu a mozes nesmierne ublizit ak das zlu radu, ale sa zachovas inak ako sa mas. Je to hrozne narocne, aby si vedel odhadnut toho cloveka.

brunca

hej chlapci tak vy takto bezo mna ste to tu roztocili?! no pekne od vas! pete vitaj! dnes sme uz spolu kecali.
vsak prave ze je to narocne na psychiku potom neni cas vrtat sa v tej svojej :-)
sudna je aj psychologia- je to cosi medzi pravnickou a psychologickou.co ma na tom bavi? nic.len to proste neznesiem ked sa ublizuje tym ktorych mame chranit pretoze sa nedokazu chranit sami. ked som vydela tie obrazky co dokazu niektory ludia-dokonca ja vlastnym detom-tak som bezala zvracat.vsak ja mam poradnu-tu! :-))) si si este nevsimol karco? len by ste uz mohli aj zaplatit !!! :-)

karco

akoze byt psychologom musi byt narocne na psychiku? no to mas v podstate asi v kazdom povolani kde pracujes rozumom a este aj s ludmi. no psychologia ma zaujima, ale nie do takej miery aby som chcel byt psychologom. teda aspon zatial. mozne niekedy, ale teraz nie.

pete

Nuz karco, jedine ak mi hodis kluce od auta, peso nejdem. Takze vy chcete byt psycholgmi? Je to urcite velmi zaujimave povolanie, teda doslova to musi byt povolanie a nie zamestnanie. Ja by som nechcel byt psychologom ani psychitrom. Ale rozne psychologicky ladene knihy pre laikov si celkom rad citam. Co vas zaujima na psychologii? Viete si predstavit ake to musi byt narocne na vasu psychiku?