Parazity?

Maoam

RNG, mam na teba este jednu otazku ohladne Citricidal-u, v akych davkach (v mg - kapsuly, nie kvapky) by sa mal pri infekciach uzivat? DAKUJEM za tvoju pomoc.

Maoam

caute chlapci, citam vas, citam, ale este stale som nenarazila na konkretne a najmä ucinne a osvedcene pripravky proti parazitom, na ich davkovanie a dlzku uzivania, dalej mam otazku - ak by mi niekto z vas (napr. RNG) ten pripravok/pripravky aj uviedol, ucinkuju potom na vsetky druhy parazitov, alebo na kazdy typ parazitov je iny pripravok alebo ako? kombinacia viacerych?
budem vam velmi vdacna za odpoved

parazitik

krado, nemyslim si ze posobis neseriozne, to nehovorim, len proste povazujem ten antiparasite za nedostatocny, tot vsjo. ale mozno ho vyskusam kdesi v buducnosti, vramci prevencie, len teraz sa ich potrebujem pozbavovat dokladne

parazitik

suhlasim do bodky s RNG co napisal, jeho rady uznavam. len ako sa vyhnut tym riedidlam je docela tazky oriesok. a tie parazity, je mi to uplne jasne a som presvedcena ze za velmi vela chorob mozu ak nie vacsinu. bola som taka ista ako ostatni, sem-tam som mala dake problemy ale nikdy by som to nedavala do takychto suvislosti a brala som to, ze no co. a pritom som mlada baba a normalne je citit sa zdravo, nie opacne. a pritom som sportovala, dost zdravo sa stravovala, pitny rezim super...
ale problemy sa vystupnovali natolko, ze som musela zacat daco robit, a dostala som sa k tejto problematike a vidim ako vsetko so vsetkym suvisi, moje male dlhorocne problemiky maju z tohto pohladu uplne inu perspektivu. a hlavne, ja ich naozaj MAM. pred polrokom by som si tukala na celo, keby mi to niekto povedal, proste vedela som ze existuje daka pasomnica a to je vsetko. ale to je uplne velky svet a netusila som ze mozu byt aj inde ako v creve, je to hrozne. a kolke nehorazne druhy a ake prespekulovane! a vobec, keby neboli sproste, mohli sme si spolu nazivat aj nadalej, ale oni mi vyhlasili vojnu, tak sa branim. a ze sa im tazko opusta svoje teple miestecka! fakt, tieto stavy, neviem sa dockat ked sa ich zbavim, citim sa totalne otravena terajsou seriou, intoxikovana ci jak to povedat. vsetko ma boli, ta zimnica ma furt drzi, ako ked ma clovek daku virozu. chvalabohu uz zajtra mam zas liekove volno, tak sa musim nejak zregenerovat

krado

arman, ja robim diagnostiku s biorezonancnym pristrojom diacom, tzn. , kazdy virus a parazit ma svoju frekvenciu(rezonanciu) ako rádio napr. a ten pristroj ho vie namerat a aj kde sa v tele nachadza a ktory produkt je na ten ktory parazit najvhodnejsi, robim to uz dost dlho.
Link skus na stranku starlife.sk a tam si najdi anti-parasite,alebo aj chlymynyl, oreganostar je napr. skvely na plesne spolu s grepostarom.

arman

Dalej, este spomeniem ze parazitologia je vlastne v plienkach, a taka je potom aj diagnostika. Paraziti su pomerne nepreskumana oblast, a vela druhov je proste este neobjavenych, ako aj ich sposob prezivania. Celkovo tato nevedomost spojena s tym hromadnym rozosievanim, co sa dnes kona, je nebezpecny stav, ked sa rozmnozuju aj druhy, ktore este niesu objavene.
Kedysi to nebol taky problem, malo ludi, tazko sa cestovalo... plus vsetky tie zdrave zvyky, a celkovo odolnejsi ludia. A nabozenstvo to vyriesilo jednoducho, prikazovalo sexualnu striedmost, asi aj kvoli takymto veciam. Ale dnes musi byt stav katastrofalny... paraziti nechcu byt videni a v podstate si myslim, ze prave preto sa tazko odhaluju nove druhy... to nieje ako ked sa botanik prejde po lese a vsimne si novy druh...

arman

Parazitik, na herxky si musis zvyknut, bohuzial, niekedy su dost neprijemne. Ja ich mavam tiez, tie potvory neodijdu dobrovolne. Vacsina parazitov to ma nastavene tak, ze slunazivanie s nimi sposobuje mensiu bolest, ako ked odchadzaju... asi aby hostitel prestal spekulovat a myslel si, ze robi nieco zle.

krado, daj link na ten tvoj protiparazitalny pripravok.
Dneska mas vsade vela odbornikov, kazdy tvrdi to svoje. Uz som bol tisic krat svedkom, ako "studovany" clovek bol uplne mimo... vsak staci sa pozriet na tych nasich lekarov... ale ego maju take, ze sa snazia posobit velmi respektovane a doveryhodne... pritom su tupi jak poleno.
Ludska nevedomost je neskutocna vec a svoju nevedomost dobre maskuje, aby sa mohla sirit dalej.

Chcel by som napriklad vediet, ako rozpustas cysty, ktore casto znesu aj niekolkomesacne bombardovanie tazkou chemiou. U mna sa napriklad po 2 mesiacoch antiparazitalneho cistenia zmensila cysta za uchom len o polovicu.
Dalej cim testujes vyskyt parazitov. Prave tu je najvacsi kamen urazu, paraziti su prefikanejsi nez sa zda, a podla mna diagnostika dost zaostava za realitou. Testy vajicok zo stolice, to je slabota, a pristrojom ako Diacom osobne neverim, hoci mozu fungovat, ani to nevyvraciam. Len sa daju prilis lahko zneuzit na manipulaciu.

krado

Hmm ja neviem ci posobim tak nevierihodne ,ale preco ma ludia neberu vazne.Co sa tyka parazitov na Slovensku sa tim zaobera firma Starlife s ktorou tiez spolupracujem a za nou stoji tiez tým odborníkov a lekárov ktorý sa aj týmto zaoberaju presne pre to co hovori RNG, ze je vela parazitov ,ludia o nich nevedia a lekari neprisudzuju rozne príznaky zdravotnych problemov parazitom,ale vsemoznemu inemu a hned buchnu antibiotika.

Alex11

Parazitik toto je môj mail Alexander.Petrovic1@gmail.com napis mi ďakujem. RNG ďakujem za informácie. Neviete o nejakom dostupnom odbornikovi čo sa tým zaoberá ?