Parazity?

parazitik

taka zaujimava vec. mna bolievalo v stehnach, neviem ci svaly alebo uzliny, taka zvlastna vnutorna bolest. bezne ani nie, ale ked som mala svoje dni, tak to strasne neprijemne bolelo. teraz som mala cez vikend aj zvysene davky liekov a aj tie svoje dni a vobec ma stehna neboleli po neviem kolkych rokoch. v pondelok som bola behat a normalne ako som sa rozbehla, zacali ma svrbiet stehna a uplne ocerveneli. potom to zmizlo a akonahle zas bola daka svalova namaha, to iste. tak si myslim, ze daco tam bolo a po liekoch skapalo a kedze tkanivove sa rozkladaju tam kde skapu kym sa podari ich krvi a lymfe vylucit, toxiny sa aj cez kozu vylucovali, ta svalova aktivita tomu pomahala. to su ake zaujimave veci s tymi potvorami inak

arman

palinu tie babky nemali cerstvu, ale susenu. Ale boli to krasne starostlivo vysusene byli a aj vysledok, ten prasok je neporovnatelny s tym z lekarne.
Vies co , tak kup aspon palinu z nejakej poriadnej cajovne. Neviem odkial si, ale napriklad v Poluse, hned ako vojdes, nalavo je obchod z cajmi. Tak tam maju celkom dobru palinu. Len nie tu Juvamed, fakt. :-) Ta je slaba.

Klinceky trochu drazdia sliznicu, ved vyskusaj. Umrtvuju. Vsak sa to aj pouziva ako anestetikum.
Tobolky kupis v lekarni na zahradnickej, ale len tisic kusov. A to stoji nejak 16 eur. Da sa to zhltnut aj ako prasok, ale nieje to bohvie co. Jednu davku mas 2 gramy, to naraz nedas. Dost to pali. Ja to davam po castiach, asi pol gramu, a zapijem troskou vody. Praventivna davka je ale 6 gramov, a to nikdy nezvladam dat naraz. Uz po 3 gramoch mam umrtvene cele usta a stipe ma jazyk, hrdlo, vsetko. :-) Tam to potom davam na 2 krat, pockam asi hodinu a potom dam dalsie 3 gramy. :-)

Lugolov roztok skus lekaren na zahradnickej ulici v BA. :-) Ale ak pohladas na nete, urcite nieco najdes.

samsa

diky za info arman a parazitik.

k tej paline - asi nemam odkial kupit cerstvu, no a ano, arman, kupila som si ten caj v lekarni :D s tym, ze si to pomeliem. nuz teda to asi bohvie co nebude... s davkovanim toho je ale celkovo problem, co som citala, tak obsah thujonu kolise takze takze odhadnut - nerada by som si nejaku nervovu poruchu sposobila :/

malo by zmysel tu palinu vynechat?

a inak - ked je to take silne, ze by to mohlo poleptat plat = je bezpecne to vlastne zhltnut???
alebo akym sposobom ten prasok do seba dostat?
ked som sa v lekarni opytala na prazdne tobolky na lieky, tak nechapali a zazerali :D

lugolov roztok - to tiez uz asi clovek zozenie jednoduchsie heroin ako toto :/

parazitik - no ja tiez jedavam cesnak skoro denne, zazvor, kurkumu, bylinky... tak je mozne, ze "moje" parazity su uz tiez navyknute :/ ale tu metodu na vypalenie cerva vyskusam urcite! :)

samsa

no pekne. ked o tom premyslam, je mi z toho fakt zle. a to ani nemame poriadne pristup k liekom. byrokracia, penaaze, big pharma,vela veci ktore nevyriesime su za tym...

mam vyrazky na cele = takto pred rokom som sa na jednej vacsej oslave zisla so znamimi-ludia fakt ze z celeho sveta pricestovani a bez toho, ze by prislo k niecomu intimnemu, tak som asi nieco chytila.
rano som sa zobudila a cele celo som mala strasne vyhadzane. najprv som myslela, ze reakcia na jedlo (ja sa drzim skor bezlepkovo), takze som vylucila mlieko, lepok, ine alergeny, brala som oregano oil, citricidal, postne dni, tea trea oil na plet a aj ked sa zdalo, ze to mizne, iba sa to na chvilu zmiernilo, nikdy nezmizlo. ja som z tej pleti uplne na nervy, lebo som taky problem nikdy nemala a dlhe mesiace sa fakt snazim prist na to, co sa mi to stalo :/
teda mozno nakoniec nejaka parazitalna nakaza. hlavne ako v tom videu spomenula, ze po navrate z exotickych krajin odcervit...bejvavalo zvykom.

inak mi aj zle travi, nafukuje ma, sem tam pocitim take akoby trasy/tiky v svaloch a skrkanie v zaludku, svrbenie.

zasa nechcem posobit ako hypochonder, ale tieto parazity su velmi pravdepodobna pricina.

arman

krado, nechce sa mi uz nic riesit, mam toho dost. :-) ja jem dost zdravo, aspon povacsine, snad to bude stacit. a berem sylimarin na podporu detoxu pecene.
a doplnam mineraly a vitaminy podla vlasovej analyzy, co mi chyba, berem psylium a probiotika. To snad bude stacit. :-)

parazitik

no kedze mam ledva 50 kil, tak 600mg/davka som zacala, a teraz som si dala 900mg.
ja som si minuly tyzden dala po liekoch v tyzdni aj klinceky a tak ma strasne svrbelo v nose hore, ako su dutiny ale naraz ma to tam tak, pocit akoby sa mi tam daco hybalo, neprijemne. ja mavam inak problemy s dutinami a nadchy jak hovado.
btw, ale inak, to ze ta stipalo v oku a tak, aj tieto moje, to moze byt aj uz precitlivenost na ten liek, sak to je dost silna kava
tie blany a chuchvalce, to mozno su dake "hniezda", male ciastocne rozlozene cysty??? netusim, ale to mi tak napadlo. alebo dake usadeniny z tela ti ta latka vyplavila? a vobec, ty si robievas klystyr? ja som si ho este nikdy nerobila ale co viem, ludia ked to robia pricasto, si mozu tu sliznicu z creva normalne vyplavovat a ta ma taku daku konzistenciu (to tiez nie je ziadna slava, ona ma fyziologicke opodstatnenie v creve)

arman

Musim pripustit, ze praziq vyzera byt so vsetkych antiparazitik zatial najucinnejsi.
Mozno su ploske cervy najrozsirenejsie, mozno preto. Neskutocne herxky po nom mam, ale zaroven, najviac sa mi potom ulavuje. A vychadzaju po nom cudne utvary zo mna. :-)