Parazity?

Majkl88

Určite by som skúsil ANTIPARAZIT + IMUNIX od slovenskeho vyrobcu Dr. ELF. Užívame ich doma už pár rokov. Deti, rodičia, každý. Na stránke výrobcu nájdete aj špeciálne dávkovanie poďla problémov. Viem že sa tejto téme už dlhodobo venujú a maju ozaj silné výrobky. Neviem či som už mal niečo účinnejšie a to som už vyskúšal veľa. Skúste si to vygoogliť - link sa tu dať nedá. Pekný deň.

hamo

@parazitik mohla by si mi napísať, ako vyzerá tvoj zdravotný stav po toľkých rokov? Zbavila si sa toho a tých pridružených symptómov?

zaharr

Prípravok proti parazitom - redirects.ca ja som velmi rada ze je tento pripravok na prirodnej baze, nieje tak chemicky a preto nezatazuje ine organy.

rozmaria83

na precistenie organizmu je dobry Liver Rescue, nie je to konkretne na parazity ale fakt super vec, pomaha pri detoxikacii pecene a celeho tela , mne pomohol na unavu, citila som sa lepsie po kure, -odkaz odstránený-

simka111

Skusal niekto uzivat kurkumu s kokosovym olejom na parazity ??? Ja sice neviem či ich mam, alebo nie, ale zaujima ma ten ucinok...clovek nikdy nevie co ma v sebe..
Budem rada za kazdu odpoved ;)

mekkll

Bactefort – -odkaz odstránený- to je účinná prírodný prostriedok na odstránenie hlísta a príznaky spojené s nimi.

PreLepsieZdravie

Prečo to by to malo byť trápne? veď tolko zd. problémov ludia majú a doktori zabudajú na parazitologické vysetrenie. Mne hned odporučili produkt Parazitex, ktorý je uznávaný prípravok, ktorý vám pomôže dať váš zažívací trakt zase do poriadku. Ide o kombináciu 9 rôznych prírodných bylinných extraktov, ktorých prítomnosť má pozitívny vplyv na celý proces trávenia. Ja osobne som veľmi sním spokojný a môžem len a len odporučiť! :-)

9titinka5

volnopredajne som mala SCRAM™ Antiparazit, je to vytazok z bylin, ziadna chemia, obsahuje aj palinu a klincek napr

tammy

skús si preventívne nasadiť parazitex ten si môžeš v kľude objednať z netu a nepotrebuješ predpis od doktorky

Milenka125

Ahojte všeci, chcela by som sa s vami podeliť o skvelý a naozaj účinný produkt na parazity... vlastne ide o akýsi detox, je to naozaj nepríjemná vec. Tieto produkty sú čisto prírodné, to je na tom to najlepšie.. dokonca to môžu užívať aj detičky od 3 rokov čo je veľké + pretože takýto iný výrobok som naozaj nenašla. Ja som skúsila produkty Antiparazit a Imunix. Pomohlo!!! Myslím, že ak vás trápia parazity tak nemáte čo stratiť a mali by ste to vyskúšať za tú cenu na trhu myslim nájdete aj oveľa drahšie.
-odkaz odstránený- ak by ste to hľadali.