vigantol skusenosti

tamirilka

...na jednej strane aj dobre ze si sa opytala...ze aspon to nemusis ani skusat...ale rovno bude dietatku davat ten vitamin...je to velmi dolezite aby dostalo odporucanu dennu davku...presne tolko toho vitaminu kolko telo potrebuje...

dadulamil

Maryen nevidím prečo by s tým mal byť problém. Vitamín sa podáva na lyžičke spolu s mliekom alebo kašou. Dá sa aj tak, že by si pridala do fľašky, len tam treba dohliadnuť potom na to aby dieťatko celú tú fľašku vypilo. :)

Renculaa

@tamirilka
Viem, občas som taký špekulant, ale myslela som to dobre, len som sa nad tým zamyslela, tak nahlas, že vlastne či by to nešlo aj inak, ale keď je to takto lepšie tak asi je zbytočné vymýšľať kadečo iné.

stracenka

Ďakujem krásne za vysvetlenie, čo sa dávkovania týka..nevedela som to a som rada, že ste mi to ozrejmili..ale potom ma vlastne aj napadlo, že toto som sa mohla aj lekárky opýtať.. :)

tamirilka

...predstavujes si to fakt jednoducho...ty ten vitamin tiez potrebujes...a pre dieta je lepsie...ked ho dostane takto priamo a presne taku davku alebo ako to napisat...take mnozstvo ake potrebuje to malicke telo aby nevznikli nejake problemy...

andyska

danielka pri tomto nie je nejako dôvod vymýšľať aký a prečo a podobne, aspoň ja to tak teda vnímam, keď mi doktorka predpíše, čo potrebuje moje dieťa pre zdravie, aby preventívne sme boli v poriadku, aby sme sa uchránili pred nejakými závažnými zdravotnými problémami, tak to vezmem ;)

Renculaa

@jamicka
Povedz mi ktorá mama by to chcela? Ale nestačí keby som ja užívala taký vitamín a že by sa k dieťaťu dostal cez mlieko?
Či to si predstavujem moc jednoducho?

tifaniass

Ano, je dolezite aby dieta dostalo hlavne tento vitamin...Vigantol ten detski lekari predpisuju...Preto je podla mna uplne zbytocne sa zaoberat tym ci nejaky iny alebo cosi take...Podstatne je aby splnil funkciu, ktoru ma...

danielka216

nie je tak trosku jedno aky vitamin D budem dietatu davat? Podstatne je aby to bolo D-cko to je to podstatne len nie?