vigantol skusenosti

andyska

áno dobre si jej napísala to dávkovanie je veľmi vhodné ho dávať aj potom neskôr aj keď len cez zimu, my ho teraz ešte dávame pravidelne kým je potreba, ale ja som rada, že aspoň nemusíme riešiť nedostatok vitamínov ;)

rysavka45

dokedy.. no my sme ho uzivali ako prevenciu proti vzniku krivice od druheho tyzdna od narodenia az do konca prveho rocka.. jednu kvapku denne.. a teraz ho davame cez zimu len.. :)

ojka

tiež nemáme s Vigantolom problém, dávame dve kvapky denne a zatial je všetko v poriadku. Predpísali nám ho na pediatrii, ale ako dlho sa má užívať-to neviem. Zistovať budem, keď doberieme fľaštičku :)

stracenka

Viete mi prosím poradiť ako je to s jeho dávkovaním?..ako dlho vydrží tá jedna fľaštička?..takéto veci vôbec neviem..a rada by som vedela ako sa má užívať a aj ako často..

dinda12

hlavne ho dávaj..lebo má veľký vplyv na zdravie a rast dieťaťa..aj keď mnoho mamičiek vitamíny ako také podceňuje..ale nie je to na mieste..pretože majú silu..

diidi

super, kocky ja vam dakujem, ze ste mi napisali a ze mozem sa aspon posunut dalej :) ked citam, ze ste mi pisali, ze je to dolezite, tak si dam na tom zalezat a asi ani nebudem nejako vymyslat a radsej si dam poradit vitamin od lekarky

andyska

ja Vikinke dávam tieto kvapky - odporučila nám ich malinkej lekárka, predpísala nám ich, nasadila som ich našej princeznej a berie ich do dnes a paráda, nemenila by som :)

zsonicka

ja tiež v tom nevidím nejaký problém...podľa mňa lekári vedia, čo predpisujú...a je dôležité ho brať...predsa to detské telíčko potrebuje pomoc...aby správne rástlo a aby nemalo dáke problémy...

dinda12

my nemáme problém..užívala ho aj Tamarka, keď bola malá a teraz ho dávam aj Oliverkovi..veľa som si zisťovala o vitamíne D, či dávať, či nedávať, či čo by bolo najvhodnejšie..keď sme boli u detskej lekárky vitamín nám predpísala..nasadili sme ho a paráda..

merilynn2

Účinok a potrebu vitamínu D u malých detí vôbec nespochybňujem. Ak niekomu vyhovuje Vigantol, ok, lekári ho predpisujú a na recept je skoro zadarmo. Len som upozornila, že môže prispievať ku kolikám, a vitamín D iných výrobcov je už kategorizovaný inak, bez možnosti preplatenia poisťovňou.