vigantol skusenosti

coja

a ako to vnimas teraz? alebo ako si to vnimala po porode? bola si na vsetko pripravena, alebo sa nasli veci, co ta nejako este prekvapili, ze sa ti nepodarilo vo vsetkom si urobit jasno?

danielka216

co by sa mohlo stat, keby som ten vitamin zacala davat neskor? Napriklad od roku, ja neviem nie som nejako stotoznena s tym, ze pomaly od narodenia by som mala davat dietatu nejake vitaminy :-/

mamita1

ja tiež mám za mesiac približne termín a až teraz som sa začala tomuto venovať, aj to len preto, že ma kamoška na to upozornila, aby som bola viac pokojná keď sa náš malý hokejista narodí, aby som sa nestresovala s tým či viem všetko, vitamín D zabezpečuje aj to aby sa skôr hlávka zrástla nie?

sumienkaaa

coja ja som si to zistovala uz nejake mesiace pred porodom aby som bola v obraze pocas tehu ked som mala cas tak som si tak postupne zistovala aby som sa citila pripravena, ked drobcek pride :)

tamirilka

...nemas za co...ja som rada ak som ti pomohla v tomto...pre dieta su vitaminy dolezite...a ked ty nepomozes...ze ty ich dietatu nenasadis tak ono si same nevie pomoct...

coja

ako vidim bude ma toho velmi vela cakat s dietatkom, ale tak bodajby to vyslo, kedy ste zacali riesit tieto veci, ze co vsetko je potrebne a pre dieta dobre?

miacha

MATRISKA

Keďže vigantol je na predpis, tak čo myslíš? Vitamín D podľa mňa odporučí každý lekár, či už detský alebo aj normálny lekár pre dospelých, pretože ten vitamín má pre telo veľký význam a u detí ani nehovorím.

Renculaa

@tamirilka
Ďakujem, samozrejme, že chcem aby sme nemali nejaké zdravotné problémy a urobím všetko pre to, len chcela som sa vyhnúť tomu aby sme priamo drobcovi museli niečo dávať, ale keď je to pre jeho zdravie.

maryen

Aha, to je potom super ja som myslela, že by sa to malo dávať akože samostatne na lyžičke, preto som sa obávala, že by mohol byť problém s papaním, ale keď je to takto tak potom dobre :)