vigantol skusenosti

maryen

Kamcita hej, veď keby sa prejaví u dieťatka krivica, tak to už celý život so sebou nesie, tam sa to potom podľa mňa už nedá nejako dať dokopy aby bolo dobre. Aby to dieťa nepocítilo, že je nejako iné, že má nejaký zdravotný problém :(

mimila

presne, az kym dieta rastie dovtedy sa to proste dokaze odzrkadlit :)
pre niekoho len vitamin, ale detom to podstatne moze zlepsit kvalitu zivota, je to super prevencia :)

tifaniass

Janamicha to nie...Napriklad aj s tym, ze ci davat decko celorocne alebo nie...Ono je to vsetko rozne a kazdy sa inak rozhodne...My davame teraz este celorocne Vigantol...Ale to najma skrz vek...Lebo mala je ozaj este malinka a potrebuje ho...Predsa len este rastie a prave v tomto case je to rozhodujuce...

Janamicha123

Mimila to jo, mam jednu susedu taku, co berie decko, uz je na dochodku, len ma problemy s kostami, tak tiez jej ho doktorka predpisala. Cize myslim, ze vitaminy v ziadnom pripade nema zmysel podcenovat!

mimila

duska u nas sa to moze prejavit ako nejaka unava a podobne, ale u deti nedostatok decka moze narobit ozaj problemy, predsa len u deti to ma vplyv na rast, predsa kosticky to ovplyvnuje ;) u nas tiez to neskor moze sposobit problemy, ale deti su na to ovela nachylnejsie

sibierina

demza dakujem za tvoju podporu a pochopenie, som rada, ze to aj ty vidis takto, aspon teda sa nebudem vnimat ako nejaka zla mamina alebo nieco :)

tifaniass

Jak mi mamka hovorievala kedysi...Ze rodicia sa na tom prvom dietatku este len ucia...A pri druhom uz vieme co a jak...

staina

Spilba, ale to asi nejaký ten strach v nás sa k tomu tak stavia. Len je pravdou, že skúsenosti lekára sa nedajú s našimi ani len porovnať. Najmä keď máme svoje prvé dieťa.