vigantol skusenosti

9hajma0

mamita v tomto mas pravdu, ze nie len deti, len pri detoch vie velmi vela veci ovplyvnit a v mnohych pomoct, takze pri nich by som povedala, ze ozaj je nevyhnutne ho davat, ak chceme aby dobre bolo, ak chceme sa tesit z toho ako rastu a netrapit sa nejakymi problemami ;)

mamita1

áno áno, to máš pravdu, deti ho potrebujú a akeby len deti, ale aj mnohí starší ľudia ho užívajú, takže by to bol nezmysel :)

vretienka

MAMITA VED PRECO BY TO AJ STAHOVALI, KED JE TO PROSPESNY VITAMIN A MALE DETI HO POTREBUJU A MALYCH DETI JE VELMI VELA :)

matriska

DEMZA

Presne ako pises. Najma o takychto veciach, co sa tykaju malych deti, tak o tom vedia viac nez dost. Takze hrdost a tvrdohlavost treba zahodit za hlavu.

mamita1

sonie, o tom som aj ja počula, že tam bol ten výpadok len z dôvodu nejakej zmeny, čiže nebolo to akoby definitívne stiahnutie, čo osobne sa veľmi teším, keďže ho máme doma ;)

dinda12

demza len mám taký pocit, že keď žena ostane tehotná..alebo už má bábätko tak má pocit, že vie všetko..a to tak nie je ani len zďaleka..ako si napísala predsa len s našimi maminami je to iné..keď už si prešli mnohými vecami a s vekom už majú aj taký iný pohľad na mnohé situácie..