vigantol skusenosti

addia

Keby len a je to iné keď nejaký vitamín má preukázateľné účinky a je na predpis. Keby nebol rozdiel medzi tými vitamínmi, tak by nebol nejaký na predpis a nejaký voľnopredajný.

hanuschka

Katinaa pekne, okolo 8 euro bez problemov. Tak kazda sme ina, ja na to davam pozor. Pretoze nechcem aby mala mala nejake problemy uz teraz v detstve, to by som si potom vycitala.

katinaa20

Je to zbytocne a ine tie decka stoja v lekarni teda pekne peniaze. A tychto kvapiek staci davat po dve kvapky od malicka a aspon predideme problemom s krivicou. Clovek by uz ani nepovedal, ze takyto problem na deti ciha, poznam maminy, co toto zanedbavaju, ale teda ja by som na to odvahu nemala, ked som citala, co vsetko moze nedostatok sposobit, aj u deti aj u dospelych, tak na to dbam ovela viacej!

hanuschka

Spilba Vigantol aj mne pred par mesiacmi detska doktorka predpisala pre Sabinku. Kamoska sa ma aj vypytovala, ze ci nekupim nejake decko v lekarni ine, ale hned som to zavrhla. Naco budem kupovat nieco ine, ked toto doktorka predpisala a este to hradi aj poistovna. Mala nema problem mi ho spapat a to je pre mna dolezite :)

lujziara

Sibierina, kým neboli deti tak lekárnička bola pre mňa celkom nepodstatná vec, lebo som nejako problémy nikdy nemala. Zakaždým sme sa s drahým cez všetko dostali a to mnohokrát bez liekov, takže mne trvalo kým som si zvykla na to aby som balila aj takéto veci, ale je to nutné pri deťoch to je pravdou :)

spilba

Brunetka áno, ja dávam po dve kvapky stále a máme ho ešte dosť. Ja mám takú prenosnú lekárničku, kde nosím všetko takéto, kto čo doma užívame. To je prvá vec, čo balím a dávam do tašky, keď sa niekam ide, keď ideme dakam na dlhšie jak na deň :D

matriska

SPILBA

No a co, ze dostala zabrat. Ved ked tie kvapky treba nosit vsade so sebou, tak jasne, ze to balenie nebude ako nove. Ved to je normalna vec, hlavne je davat ich stale. Kazdy den :)

spilba

Tamirilka, čo som ja mala tendencie špekulovať, ješkove oči. Ale tak tým si asi prejdeme mnohé, že zvažujeme, čo je vhodnejšie pre naše deti, len aby sme pre ne urobili maximum.
Je pravda, že této kvapky vydržia, vidieť to aj na našej krabičke, že už si zažila svoje s nami :D