vigantol skusenosti

dadma

Konkretne tuto formu predpisuju samotni lekari, takze ma to nieco do seba ma to podla mna zmysel a oni vedia preco prave toto predpisuju, my s nim mame dobru skusenost :)

spilba

Tifaniass myslíš, že vitamín D v podobe Vigantolu je vhodnou voľbou?

Sú aj iné druhy tohto vitamínu, od iných výrobcov, tak prečo práve tento? Z toho, že si pridala fotku som usúdila, že evidentne ho máte doma.

mamita1

andyska ďakujem že si mi to dala na správnu mieru, lebo po pravde som si tým nebola celkom istá a predsa je to iné, keď vy už máte detičky, čiže aj nejaké skúsenosti s týmito vecami a viete aspoň nám budúcim maminkám pomôcť poradiť, ja si to veľmi cením ;)

coja

ved prave, to by som chcela aby som vedela potom dat dietatu vsetko, co bude potrebovat, aby bolo zdrave a stastne, aby sme nemuseli po doktoroch chodit a riesit nejake zbytocne problemy :(

zsonicka

s tou hlavičkou je to dosť vážne...myslím že fajn že sa na to pýtaš...lebo tá hlávka je u detí takým najcitlivejším miestečkom...na ktoré musíme dávať pozor...:)

andyska

mamita ahoj dobre si myslíš, je to tak, vitamín D má vplyv aj na túto časť telíčka, aj od neho závisí ako rýchlo sa zrastie a hlavne ak chceme aby to bolo bez problémov tak je dobré tento vitamín dávať, podľa mňa zanedbať sa to neoplatí

tifaniass

Posielam ti pribalovy letacik...Aby si vedela ako je to s davkovanim...Kolko, ake mnozstvo to dieta prve roky zivota vlastne potrebuje...Dufam, ze ti tym pomozem...

maryen

Coja podľa mňa nie sme na všetko pripravené ani jedna z nás, nikdy nebudeme vedieť všetko na svete, ale aspoň aby sme vedeli ako zabezpečiť aby dieťatko bolo zdravučké :)