vigantol skusenosti

Maruska7

mimwi sice dietatko este nemam ale co mi kamaratky spominali, tak kazda jedna tieto kvapky svoju dietatku dava.. je to asi dost potrebne a bolo by dobre, keby si o nich tvojej sestre povedala..

mimwi

Lantalia: Moja sestra keď porodila, tak jej doktor tieto kvapky vôbec nespomenul a ani nepredpísal. Jej malá Kristínka má už dva mesiace a vôbec ich doposiaľ neužívala. Je to veľký problém??? Mala by ich začať užívať alebo to už nie je potrebné?

spilba

Ani sa nečudujem, že ti to nevadí. Kristi je pekné oslovenie;-):-)

Presne, musím sa v tomto polepšiť. Lebo veľa krát len zbytočne premýšľam a nie je to pre mňa dobré. Musím viac doktorom veriť, lebo aj to mi robí trochu problém. Ale mojimi ostatnými problémami ťa nebudem už zaťažovať.

lantalia

Keby ten vitamin nebol dobry, potrebny tak by ho lekari neodporucali, to som si aj ja ista. Deti potrebuju tento vitamin aj skrz to aby ta hlavicka sa skor a lepsie zrastla, aby aj kosticky dobre rastli, aby vsetko bolo oki :)

kristiyna

mozes mozes v pohodke, mna mamka tak vola :)
je to zbytocne nad tym tolko premyslat lebo zbytocne ty si to v hlavke komplikujes a vymyslas pritom ten vitamin je pre dieta nevyhnutny :)

matriska

DADMA

Videla som, ze mi napisala, ze mi to vypisala a vysvetlila, velmi som vam obom za to vdacna, ze ste mi to napisali. Lebo som si vobec nebola ista ci je to tak ako som si myslela :)

spilba

Kristi, teda ak ťa tak môžem osloviť, vďaka.

Nebudem nad tým teda toľko polemizovať a zbytočne si to komplikovať. Asi máš pravdu v tom, že lekári vedia prečo ho odporúčajú, že to má nejaký význam. Tak budem sa tým riadiť.

kristiyna

vigantol odporucaju lekari, cize maju podla mna na to nejaky dovod, my s nim mame skusenosti a ja by som nad inym ani neuvazovala, tento vitamin nam predpisala doktorka, ja som ho vybrala v lekarni, nasadila a mam aspon istotu, ze dostatok vitaminu D budeme mat :)

mamita1

jamicka nie si jediná, nie si v tom sama, ja som tiež ako vidíš, ako si asi aj čítala, že ja tiež v niektorých veciach som mala taký chaos, zdravie detí je proste na prvom mieste :)