vigantol skusenosti

tamirilka

...je na predpis a je aj plne hradeny z verejneho zdravotneho poistenia...cize toto ta nemusi vobec nejako matat, trapit... :)

dadulamil

Príbalový leták je podstatné čítať, ja keď som ešte bola sama, že som nikoho nemala a duplom nie rodinu a mala som dáke problémy, tak som príbalové letáky ani nečítala, ale teraz aj pri deťoch sa môj postoj k tomu rapídne zmenil treba si čítať ;)

lantalia

Jasne, ze ta s tym oboznami aj doktorka, ale aj v pribalovom letaku si vies najst davkovanie, ako casto, kolko kvapiek a podobne, tam to vsetko najdes, ja ti posielam aj odfoteny pribalovy letak :)

kuzelnicka

Addia vôbec som to nemyslela tak, že by som sa tým chcela chváliť. To vôbec nie! Práve naopak, hanbím sa za to. Ale jednoducho nemala som to z kade vedieť:-/:-/

mimwi

Vcelka: Zdravie je najdôležitejšie, to máš pravdu ale vidíš, že na Slovensku sa nájdu aj doktorky, ktoré na to buď jednoducho zabudnú alebo o tom nevedia, že majú mamičkám predpisovať vitamín D pre detičky. Je to smutné ale vidíš, stalo sa to:-(

dinda12

súhlasím s tým, čo ti napísala..ja osobne som tiež radšej za vitamín D, ktorý je na predpis..pri ňom aspoň viem, že fakt dostane dieťa to, čo treba a v takom množstve v akom potrebuje..

lantalia

Vyplasit som ta nechcela ani len nahodou, to vobec nie, chcem ti len pomoct. Dobre som to myslela. Je lepsi vitamin D ktory predpise lekar aspon podla mna, mojich skusenosti :) Ma preukazatelny ucinok.

dzulili

//su aj ine vitaminy D ktore nie su na predpis, myslite, ze to je to iste ako tento? alebo je medzi tym nejaky rozdiel ked je na predpis?//