vigantol skusenosti

vvendy

demza myslím, že je to len preto, že ako mama sa bojí aby nejako neublížila svojmu dieťaťu, ale práve naopak, aby mu pomohla :)

katinaa20

Kazde jedno dietatko by malo vitamin D uzivat, aby sa predislo nejakym zdravotnym komplikaciam a aby si uzivalo detstvo, aby rastlo a nemalo so zdravim nejake problem :)

sporenta

môže to každé dieťa?... či mám sa porozprávať aj s detským doktorkom o tom, že či je vhodné to dávať a v akým množstvách?... nie je nejaký problém s týmto vitamínom, že by ho detské telíčko netolerovalo?... som čerstvá mamička, takže trochu mám ešte chaos... teda nie len trochu... :D

vcelka

vitamíny bývajú v rôznych podobách, to je pravdou, ale pri deťoch treba zvážiť to v akej podobe dávame a hlavne aby mali účinok ja si myslím, že tieto kvapky sú pre dieťa najvhodnejšia voľba, viem to aj podľa našej princezničky, že s kvapkami problém nie je a papá ich :)

Klasova

je to dolezity vitamin to ano..ano su to kvapky..predsa detom sa kvapky davaju ovela jednoduchsie ako nejake tablety alebo nieco take..aj ked niekedy aj tie kvapky je dostat do niektorych deti celkom boj..a keby len kvapky.. :P

kristiyna

to je tak ked chceme mat pravdu zbytocne na takych miestach, o ktorych realne nic nevieme :)
nevyplaca sa postavit si hlavu pri vsetkom ;)

Klasova

ked som si precitala celu diskusiu hned som sa zarmutila..pripomenulo mi to aka som bola zaryta..ze nebudem davat svojmu dietatu zbytocne vitaminy..ze mu to aj tak k nicomu pomoze..ale fakt je ten..ze ako som sa stala matkou uplne som zmenila nazor a priority..o vitamine D som si mnoho pozistovala a uvedomila som si..ze bez neho to proste nejde..takze je nasim kazdodennym spolocnikom..a pravdu?..som rada, ze som si uvedomila jeho vyznam..

dinda12

jó..a to je to..že my môžeme ho získať zo slniečka..pri opaľovaní ale čo také bábätko?..neviem a nechcem si ani predstaviť keby sme ho slniečku vystavili veď to by mu len ublížiť mohlo..