pripoistenie materskej?

luna

Ja v mojom dietati tiez vidim vacsi zmysel zivota ako v kariere bez pochyb :-)
To druhe by si chcela dievcatko, alebo ti to je jedno?

sawwa

no mam 23, a ked ti mam pravdu povedat mne sa tato "praca" to mamickovanie paci ja som spokojna, az na ten "plat" to by sa mohlo zmenit.

luna

sawwa tak podla vsetkeho si velmi mlada a aj ked vychovas to dalsie dieta, kym pojde do skolky, mozes zacat na sebe pracovat, co sa profesneho zivota tyka. Ja uz mam 28 a nejaku tu pracu za sebou, tak nerada by som vypadla z toho rezimu. No s mojim malym planujem ostat doma urcite aspon tie tri roky, to zase by som si nedovolila, dat ho takého malickeho do jasiel.A aj "mamickovanie" je velmi narocna a skoda ze nedocenena robota a "zle platena robota". Ved tam musis byt manazerkou, lekarkou, psychologickou v jednom :-) A mas pravdu, ze aspon obides ekonomicku krizu..

sawwa

ja som sice este svoju karieru neodstartovala, lebo som este nikde nepracovala, hned po skole som sa vydala a narodil sa nam maly, a jedine co viem robit je postarat sa o dieta. kedze nemam ziadnu prax do prace ma velmi nechcu chcu len hotovych ludi a okrem toho som aj mamicka, a mamicky s detmi zamestnavatelia vo vacsine pripadov nechcu.
neodcudzujem zeny mamicky karieristky, moj manzel hovori ze na druhe dieta je este cas, ze teraz by som mala zacat s karierou - kedze som nikde nepracovala a ze potom neskor druhe dieta, ale ja by som skor to druhe dieta. viem ze praca tuna nieje okrem toho tu mame svetovu krizu a neviem ci sa to zmeni najblizsich par rokov. a tak si vychovam dve deti, jedno pojde do skoly druhe do skolky a ja mozem ist do prace.

luna

Ja viem ze je idealne aby tam nebol velky vekovy rozdiel, ale ja som (aj s manzelom )cestovatelka a celkom aj idem po kariere. Ja viem ze je to sebecky dovod, ale este by som nieco chcela v zivote dosiahnut, kym som este mlada. Ale mozno si to po narodeni mojho pokladiku rozmyslim :-) Cize je to cisto zo sebeckych dovodov..

sawwa

ja nechcem aby bol medzi nimi velky vekovy rozdiel. aby sa mohli pohrat, lebo vidim na malom ze mu chyba niekto s kym by sa pohral. vies u nas v susedstve ma kamarata ktory je len niekolko dni od neho mladsi a dobre si rozumeju pekne sa spolu hraju. ale stale byt len u nich to je take vies. k nechcu velmi chodit.

luna

Ale jasne, ja som len srandovala, ved ktore dieta v takom veku nevystraja?
Tak nech sa vam podari to dalsie, drzim palce.. Je dobre ich mat aspon dve urcite, aj ked druhe planujem az hadam o desat rokov :-)