Zrieknutie sa masturbácie na 40 dní...

Príspevok v téme: Zrieknutie sa masturbácie na 40 dní...
JUVA

Rozhodla som sa,že sa cez toto pôstne obdobie niečoho zrieknem..A keďže som si "to" sama robievala dosť často,povedala som si,že sa zrieknem práve tohto..Ubehlo odvtedy 9 dní a ja začínam pochybovať,či to vydržím..Chcela by som sa spýtať,či sa už niektorá z vás odhodlala skončiť so sebaukájaním a koľko vydržala. (Priateľa mám,len som proste asi závislá na masturbácii:))

JUVA

laky:díky za podporu.:) Budem sa snažiť vydržať. Postupne tá túžba, spraviť sa, ustupuje,takže verím tomu,že sa to dá.

laky

Dasa s tym skoncovat,sice niesom Baba,ale aj tak ma tato tema dots zaujala...NO tak robis dobre ked si davas pauzu...Napr. ked po 40dnoch sa urobis bude velmi dobry orgazmus.Ja som si tiez dal pauzu...Je to lepsie ako sa robit 3x do dna....Neviem su taky ludia krori to potrebuju.Drzim palce pri seba ovládani!potom napis ako to dopadlo!

JUVA

Som veriaca,ale myslím,že už tu ide o niečo také ako povedal fero_mrkva,že proste chcem byť nad vecou.Chcem sa vedieť ovládnuť a nepodľahnúť pudom..Veď sme ľudia a nie zvieratá.:)

miska31

Aj ja som došla do štadia ked nahodny sex nepotrebujem a urobim si to radšej sama ale aby to nebolo asi často alebo ako sa kto na kolko citi

technécium

miska, to je trošku zložitejšie ako to vypadá na prvý pohľad, hej chlapi chcú len sex, všetko sa okolo neho točí-skoro všetko, ja som dospel do fázy, keď ma náhodný sex s priemerom už absolútne nebaví, tak si to radšej urobím sám ako chcem a nemusím počúvať to čo nechcem a jasné, že je lepšie ak mi to urobí baba, ale musí byť teraz už nejaká pre priemer divná-tak to beriem ja, priemer by som bral možno černošku, číňanku..., ale to už asi nie je u nás priemer

miska31

Ale asi ked to robiš tri krat za den a kazdy den tak sa staneš na tom zavisli a preraste ti to cez hlavu.
technecium ved ovela je to krajsie ked to robi partner partnerka,ty sii asi tiež radšej ked ti to žena urobi nie?