Zrieknutie sa masturbácie na 40 dní...

Príspevok v téme: Zrieknutie sa masturbácie na 40 dní...
JUVA

Rozhodla som sa,že sa cez toto pôstne obdobie niečoho zrieknem..A keďže som si "to" sama robievala dosť často,povedala som si,že sa zrieknem práve tohto..Ubehlo odvtedy 9 dní a ja začínam pochybovať,či to vydržím..Chcela by som sa spýtať,či sa už niektorá z vás odhodlala skončiť so sebaukájaním a koľko vydržala. (Priateľa mám,len som proste asi závislá na masturbácii:))

sarah

Juva, ja to chapem a podla mna si sa rozhodla spravne. Mohlo by to byt riesenie :) inac, sex so samym sebou je len technicka zalezitost (aj ked obcas dobre padne), kym s partnerom je to aj vec citov, ma to ujplne iny rozmer.
Skus mu poradit, chlapi zvycajne robia chybu v prilisnom tlaceni, neverim, ze ked na teba pojde jemne jazykom, tak sa neurobis :) skuste to najskor ako hru, ze bude plnit tvoje priania. A neboj, ak nie je sprosty, zapamata si, ako na to :)

JUVA

Nie,nepozerala..Proste išlo o to,že som bola zvyknutá len na svoju ruku..A keďže som vydržala skoro mesiac,tak som sa stala citlivejšou...Len škoda,že sa to nedalo tých 40 dní.

slnko550

Si prave pozerala film s Joshom Hartnettom???

Pripada mi to dost detinske prepac... ale tak..hrajte sa, ked vas to bavi

alz-bee

Nechapem, preco by ste sa chceli zriekat masturbacie na x-dni...ved tym sa podla mna nic nedosiahne.Akurat budete po niekolkych dnoch nervozni, nadrzani a ked prejde dajmä tomu tych 40dni, tak sa budete robit tak jak predtym...ved masturbacia neskodi. Tak masturbujte, sexujte, ci ste veriaci alebo neveriaci :-D ved neverim tomu, ze taki knazi a mnisky nemasturbuju...sexualita a sexualny pud je cosi prirodzene a preto neverim, ze to v tych klastoroch vydrzia. Bohvie, co za orgie sa tam deju..

etojrly

40 dni ??? no to by som nevydrzala..mam niekedy take dni ked sa mi nechce ale to su maximalne 4-5 dni =D.inak mam chut staale..momentalne mam take dni ze som nadrzana jak prasa..a robim sa kazdy den dvakrat ..no hrozne :)

JUVA

:(( Ja som to už nevydržala...Ach...Tak predsa zvíťazili pudy..Ale aj tak sa to budem snažiť robiť omnoho menej..Teda sama sebe..:)

nubirka

vy to mate zrieknutie sa ja mam priatela na 40dni prec a neviem zatial som vydrzala v pohodke ale este 14dni tak nvm :D

kajla

k tej teme o viere:
ja som tiez veriaca, a mam sex s priatelom.preco? lebo sa milujeme a robi nam to dobre.logicke podla mna.a navyse Boh povedal milujte sa mnozte sa, nie milujte sa vezmite sa mnozte sa...:D