90 dnovka od 2.03 prida sa niekto??

meduska

. . . ale nedalo mi to a mam 30km za sebou na stacionarnom bicykli . . . uff baby-ja dufam-ze po mesiaci budem aspon o 5 kg lahsia . . .

meduska

dievcata zlate - kedze sa blizia moje dni-tak dnes som si dala do tela - ale sladké-kolaciky-bielkoviny, nebielkoviny-telo pýtalo-co uz-ved taketo obdobie mam len 3-4 dni-a teraz je len 1.

meduska

ahojte - tiez mam dnes parky-hydinove-je tam sice múka. . ale dnes som stale hladná - myslím však, že oproti tomu-čo som v minulosti dokazala pojest sa velmi dobre držím.Lucka-pre mna je kazdý den tazký - stále si zvykám.

anavi

Ahojte ako ste prezili vcerajsie ovocie...teda kto ho mal?ja som si o siedmej musela otvorit susene hrozienka este...a dnes mam strasnu chut na parky..mnam a uz na mna aj cakaju tak sa tesim a na veceru si damasi jogurt s musli...ine kombinacie ale ta co uz no...hlavne ze bielkoviny , hoci o tych parkach trochu pochybujem...co poviete?

lucka

ahojte :) ja som zacala len 20.3. ale tak sa k vam pridam, s mensim sklzom :) zatial sa mi ako tak dari, aj ked som dnes zjedla pernik :( boli pre vas tazsie tie prve dni, kym ste si zvykli, alebo skor tie dalsie ?

anavi

...meduska ja mam dnes tiez vitaminovy den a ked som rano citala o tom celozrnom chlebiku tak som nad nim tolko uvazovala ze som si ja dala ale s redkovkou...jaj to mi nerob:)

meduska

Ja som si dala predsa na obed ten colezrnný chlieb s rajciakom-ale co uz-myslim,ze to nieje az taky velky prehresok- z pomela a susenych sliviek budem mat riadny klistír. Snazím sa prejst kazdý den 20-25km na stacionarnom bicykli a dost chodim peso-ked sa dá. Najhorsia je nocná-vtedy o 22 zháňam a opakujem si-nie nie nie-nebudes nic jest