90 dnovka od 2.03 prida sa niekto??

lia30

Bulgur je obilovina a pripravuje sa podobne ako ryza. Tu v Turecku je beznou potravinou, ale uz sa da kupit aj na Slovensku (dovaza sa z Turecka), najma v BIO obchodoch. Chuti to bozsky, priprava je nenarocna a este to je aj zdrave. Da sa jest samostatne, alebo aj ako priloha k masu.
www.bio-obchod.sk

macaa

ahojte.tak ja mám dole 2kg.doteraz som tú moju diétku nedodržiavala moc prísne,ale už som začala.už ide teplo a budem musieť vyzliecť kabát.

lia30

Ahojte, rada by som sa opytala, ci bulgur patri mezdzi cukry alebo skroby. Ja si myslim, ze medzi cukry, lebo bulgur sa vyrába namáčaním a usušením pšenice, kedy sa mení zo škrobu na cukor. Ma niekto s tym skusenosti. Inak bulgur je velmi zdravy a fantasticky chuti...

lucka

baby, ja som zacala 20.3. ale 3 kg su uz dole :) tesim sa, tiez boli aj nejake prehresky, ale snazim sa aby uz neboli a uz asi 2,5 tyzdna chodim kazdy den behat. normalne ma to zacalo bavit, pritom som vzdy beh nenavidela a zlepsila sa mi aj kondicka :) dnes rano som si povodnu trasu predlzila skoro o polovicu :) drzim vam vsetkym palce

meduska

uvidim--ci ten vodny vydrzim-chripka s menstr.-nevhodna kombinacia - ja som vcera ani bielkovinovy den nemala-vecer sme boli blahozelat a padli aj chlebícky do mojej tlamy . . . uff-no uvidime-

ajka36

Ahojte,ja sa vazim kazdy utorok a hlasim vysledky, na vahe je to 5 kg ale som dnes velmi prekvapena z merania.Na stehnach 4 cm, na bokoch 4 cm a v pase 3 cm, takze vydrzim aj keby neviem co bolo...Vodny den mam v pondelok 30.3.-mam narodky ale nebudem jest tortu.URCITE.

meduska

anavi-ty si zacinala tiez 2.3?musim si to vyratat-lebo som sa spoliehala-ze ma tu niekto upozorní-ale tusim tu nik nechodí

anavi

Tak ja mam 10.aprila mam co je velky piatok a to je celkom osozne ja hoci nie som az taka veriaca...a som sa zo srandy odvazila a mam o kilo menej a vela prehreskov za sebou ale asi je to o tej vode ako vravi aj meduska lebo mam tiez teraz svoje dni...no tak sa mi to paci 59 kg som mala naposledy ked som maturovala...a rozmrazuju sa mi prsia kuracie...dalsia motivacia pokracovat v dietke...drzim palce aj vam...papa